0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar esım sperm tahilili verdi 4 milyon cıktı 15 gun sonra tekrar verdi 3 milyon cıktı. Eşim taksici her sanıye telefonu calıyo müşteri cıkıyor. Test verirken telefondan bişiler izlemesi gerekıyor ama telefon calmaktan konusmaktan ereksıyon olamamıs bişi gelmemiş zorlamıs ama bi cay kasıgı bile yoktu dedi konsantre olamıs.. Spermın bukadar a cıkması buyuzden olabılırmı acaba. 

8 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
evet canım biz 
-Reklam-
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Evet kuzum o sipremi vermek kolay olmuyo hastanelerde oda var orda tvden açıp izletiyolar daha kolau versin diy3 tabi ozel hastaneler yapiyo tüp bebek yaptığım icin çok iyi biliyorum 3 milyonda çok az deil önemli olan canlı ve illeri hareketi çok olmasi
0 oy
tarafından
Önemli olan a kalite sayısı ve ileri hareketlilik canım 
0 oy
tarafından
Sesli güldüm canm tlf çalmasından izleyememiş dedin yaa :))) aktarlardan karışımlar al macun al bizimkide böyle yükseldi 
0 oy
(454 puan) tarafından
Tabi olabilir ama o zaman söylüyorlar sperm yetersiz diye eşim dört kez falan verdi asilamyla hamile kaldım ben ama doktorların dediği sperm hergun değişen birsey bazen kahvaltı yapıp yapmamk işte yorulmak sürekli herşey etki ediyor ve değişkenlik gosteriyormus 
(23 puan) tarafından
Spermınız kactı... Aşılama icin ne kadar olması gerekıyor
(454 puan) tarafından
Tam hatırlamıyorum ama aşırı düşük değildi bazen biraz düşüyordu ama bebek olmayacak kadar değildi hiç devletteki doktor aşılama yapalım zaman kaybetmeyelim dedi eşimin yaşı da vardı
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Normal değil canım. 15 gün boyunca hiç mi yapmadı. Yoksa aralarda yaptı mı.ilkboşalmada daha çok sperm gelir sonrası azalır. 15 gün azda bir süreç değil ama keçiboynuzu unu yedir sürekli esine. Sütüne kat nesquik gibi.. O erkeklerde sperm sayısını çoğaltır. Hatta bu yüzden erkek çocuklarda erken ergenliğe sebeb olur diye önerilmez.. 
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Benim eşimde iki kere verdi ama miktarını sormak aklıma gelmedi açıkçası :D eşimin baya düşük çıkmıştı 9 ay ilaç kullandıktan sonra normale döndü

0 oy
tarafından
Yok canım azıcık olması fazla yeterli oluyor benim esim de kaç defa verdi ama ben telefonla bir şey izlemesine musaide etmedim çok kıskancım uygun girmedim bir keresinde beraber olduk o odada kaba boşaldı diğerinde de orda yapadı bir türlü eve gelip banyoda kendisi yaptı kabı koltuk altına koyup hemen hastaneye götürdük 

Merak ettiğin bir şey varsa sor bana

Benim eşimin de 2 milyon çıktı düşün baya boşalmasına rağmen ama proexeed plus kullandı ve bir kaç macun kullandı düzenliı doktor tüp bebksiz olmaz değerleri sperm sayısı çok az dedi ama biz acele etmedik 8 ay sonunda hamile kaldım kendiliğinden 
(23 puan) tarafından
Eşimde varikosel var sizde varmı
tarafından
Evet canım bizimde vafikosel vardı ameliyat oldu

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,305 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,693 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (826 puan) tarafından soruldu
0 oy