0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Çok sıkılıyorum yapacak bişi bulamiyorum her günüm evde geçiyor eşim yanımda degl komşu desen yok 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnde senin gibyidim kocam gorevdeydi tek kalınca canm çok sikilirdi ama alışıyor insna zmanala 
tarafından
Bnm esim de askeri personel ama komondo o da öle izinler 6ay da bir geliyor bazı durumlarda
tarafından
Komando nerde asker esin
tarafından
Biz doğu görevini bitirdik batıya geldik şuan irakta
tarafından
Bizim doğu seneye inslah bitecek Allah yardımcın olsun
tarafından
Doğu da biti bizim gene kocam giti komondo eve uğramaz bn de 4senedir evliyim 9 ay gorudm kocamı
-Reklam-
0 oy
(928 puan) tarafından
Kız başlığı düzelt bu nee tövbe tövbe :))
tarafından
Hiç dikkat etmedim :) anlayan anlar heralde
(928 puan) tarafından
Bende anladım da garip olmuştu öyle canım :) bende tekim valla burda kimsem yok komşu arkadaş filan senin eşin de yokmuş ama Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin tesekur ederim
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Film izleyebilirsin kitap okuyabilirsin. El işi yatkınlığın varsa yapabilirsin. 4 sene gurbetlik çektim çok canim sıkıldı ama sonra alıştım şu an kendi kendime koysalar beni sıkılmam hiç:D
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Benimkide görevde 2 haftalığına gitti az önce sordu günün nasıl geçiyor diye bu aralar bende sıkılıyorum çok güzel geçiyor dedim:'( geldikten 2 gün sonra tekrar 2 haftaliga gidecekmiş çok zor kitap okuyorum temizlik falan yapıyorum ben

0 oy
tarafından
Yürüyüşe cık cnm dolaş ne guzel
tarafından
Hamileyim hareket etmemem gerek
tarafından
Yani doktor öyle dediyse bilemem ama bir sorunun yoksa gez dolaş. Bebek olunca dışarı çıkamıyor insan
0 oy
tarafından
Bende aynı canım sabah uyanıyorum gece yarısına kadar tekim evde esim çalışıyor ama çok geç geliyor bazen gece de çalışıyor nerde yaşıyorsun 
tarafından
Sivas
tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Dedi çalışıp sınavlara hazırlansana canım bende öyle yapıyorum 9 gün sonra açıklanacak sonuçlar çok heyecanlıyım yks ye girdim inşallah iyi bir puan alırım üniversite okumayı düşünüyorum 
tarafından
Universte mezunuyum mühendisim öğretmenlik yapıyorum malum covid eve bağladı hepimizi
tarafından
Yaa ne güzel darısı başıma bende okumayı çok istedim xamaninda başarılıydım da ama babam kız çocuklarını okutmadı ,kızlarının okumasına çok karşı ama benim içimde hep kaldı okumak bir meslek sahibi olmak esim de okumamı meslek sahibi olmamı istiyir şu an hamileyim inşallah bu sınavda iyi bir puan alıp üni okurum yoksa bebkle çok ders çalışıp tekrar hazırlanmak zor olur bence çünkü yanlızım yardım edecek kimsem yok

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 646 göst.
0 oy
18 cevap 208 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 411 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı