0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (3,149 puan) tarafından
Neresinden başlasam hikayemin gerçi neresinden tutsan elinde kalır çok yoruldum geçmişi hatirlamaktan sabah sabah abimin bacanagindan laf acildi o kadar çok ki adam hatırlayamadı ismink bizimkide adam bacanağının adını bilmez mi dedi bende sen biliyor musun demeye kalmadan allah onun belasını versin olsun gebersin onun bana kötülüğü oldu vs diye saydırmaya başladı bende eniştem ölünce ablam çocuklarına sen mi bakacaksın sen babanla eniştemin iş yerine gidip ne  dedin sonra o lafı yutup beni nasıl kabul ettin dedim sofradan kalktı ama benim öfkem tavan yaptı 7 senelik evlilik hayatım boyunca ne ablam bana ne ben ablama gidebiliyor sadece tlf ile görüşüyoruz  hadi bunada tamam dedim adam yaralari değişiyor sonrada birşey olmamış gibi yilisiyor bana cay doldurup getiriyor bende senin ailen benim düşmanım ne yüzle evime geliyorlar defol git bu evden  bu çocuklar büyüsün sana yol verecegim dedim cikti gitti ama içim sogmadi aslında kişilik olarak iyi biri tüm bu yaşadıklarımız tamamen ailesinin ona empoze ettigi şeyler yüzünden kaynaklanıyor 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım başını tam anlamadım senin ablanin kocasına mi ***** dedi
(3,149 puan) tarafından
Yok canım kaçmadım
tarafından
Allah kat kat sabır versin sana canım eşin galiba kinci ya baksana ne kdr uzatmış germis de germis ya
Bu saatten sonra onu yola alamazsn ailen konusunda belki ama alttan alttan ufak ders verici şeyler söyle iyicie ezmesin
Öyle bir dünyada yoo çocuklar büyüsün sen gidersn .. oldu .. büyüt besle hazır et hayata sonra çek git lafa bak iyi kız bsy atıp vurmadin kafasına
(3,149 puan) tarafından
Ona laf anlatsan ders versen akıl hocaları musade etmez ki bi anası var allah düşman başına vermesin böylesini
tarafından
Su kaynanalar da oğullarını evlendirmek için can atar evlenince de kıskanır fesatlık yapar
Kız bnm kaynanamda öyleydi her şeye burnunu sokar ortalığı karıştırır geçerdi kenara esimi doldururdu neler neler ederdi az çok belki blrsn şimdi adam oldu kaynanam nasıl oldu anlamadım ama düzeldi aramız baya
İnşallah sizde iyi olrsnz
Hani kocamla iyi olayım gerisi bni ilgilendirmez dersin ya gerçekten kocanla iyi ol kötü koca baba evinden iyidir diye laf var çok da doğru.
Aldırış etme boşver bir insan 7 sinde nyse 70 inde de odur
(3,149 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım insan değişmiyor sen yıpranıyorsun onu değiştireyim derken zaten gitsin görüşsün de demiyorum ki benim tarafım bu duruma alıştı sen yaraları kanatma yeter ama anlatamıyorsun
Bir yerden bi ima yetiyor sonrada sana yakınlık kurmaya çalışıyor bi kıymeti olurmuş gıbı hani zaten benim kaynana ile iyi olayım diye bi amacım yok canı cehenneme
-Reklam-
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Aile sorunlari cok zor gercekten. Bizde suan ablamla konusmuyoruz kocası yuzunden 1 hafta oldu olan bize oluyo arada kalan biz. Allah akıl fikir versin hepsine
(3,149 puan) tarafından
Bizde sorun eniştem değil ben ailemin yanına gittiğimde eniştemin dükkanına ara bulmaya diye gidiyor benim namusuna kayınbaba dil uzatıyor eniştemde sizi vururum s... olup gidin diyor bu yüzden ben onlarla görüşemiyorum
(2,768 puan) tarafından
O nasıl kayinbaba Allah ıslah etsin ya. Eşin ne diyo vermiyomu agzinin payini
(3,149 puan) tarafından
Yook nerde süt kuzusu benimki bebegini aldıramayacağım için her lafı yuttum geri döndüm
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Yillardir bende ayniyim :'(

Cocukkar der teyze nie hic gelmion diye darilirlar bana gelde anlat vicdansizlar bu yaptiklari reva mi yaa ablami enistemi erkek kardesimi annemi babami yaaa kisaca hic birini sevmes istemes konusmuyolarda zaten sanki onaaa bayiliyolarda cook umurlarindaydi Allahindan bulsunlar rabbim yoluna yoneltsin boylelerini belki bizde birgun....:'(

(3,149 puan) tarafından
Tek değilmişim demek kii ve hayatta bunlar gibi bir süre zalim var allah büyük sılayı rahimlr ilişkiyi kesmek haramdır bu lafı birde ahireti hesabi düşününce kalben çok rahatlıyorum sende oyle yap

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 961 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 455 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 496 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde halimegokmennn (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.