0 oy
731 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ne yapıyorsunuz ben annem guldeyim 5 gündür ve ye otur yat oh çok rahat keşke doğuma kadar kala bilsem ama benimde bi evim var kalamıyorum siz nasılsınız nerdesiniz bebisiniz ne yapıyor benim büyüdü 22 haftalık oldu hep derdim ben de mi gorecem o haftaları diye zaman çok çabuk geçiyor yaaa 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
uyuycam 7 de kalktm :(((
tarafından
Bende 8 gibiydi uyandım ama gündüz uyuyamiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok sıcak yanıyom "( benimde annemle babam gelecek akşama misafirliğe gidecez inşallah hastayım bi taraftan kafam kazan gibi orta yerimden catlayacam
tarafından
Ay yaz günü boğazım şişti davul oldu boynum tutuldu cenazemiz vardı ona çok üzüldüm gece çok terledim terimle kalktım çocuğa boynum tutuldu o bu şu derken su an bu haldeyim :) dün akşama kadar da hiç bir şeyim yoktu akşam birden bire şişti boğazım boynum kaskatı kaldı böyle ayaklarımı da burktum:) hahaha ay başıma gelmedik kalmadı
tarafından
Geçmiş olsun kuzum allah beterinden saklasın dikkat et çocuğa bulaşmasın
tarafından
Sağolasın canım benim yok çocuklara bulasak gibi bir şey değil de inşallah yinede bulaşmaz:)
tarafından
Dikkatli ol yinede sen kuzum
tarafından
Dikkat ederim kuzum sagolasin :)
0 oy
tarafından
Hava serin İstanbul yağmur altında ohhh yağmuru izliyorum vallaha yanıyoduk sıcaktan iyi oldu
tarafından
kz ztn uc gndr yagyo camasr kurutamyom :))
tarafından
Valla ben diyarbakirdayim yağmur yok ama çok güzel esiyor
0 oy
(845 puan) tarafından
Oğlumu uyuttum bende temizlik yapıyorum 
tarafından
Allah kolaylık versin canım
0 oy
tarafından
benimki bi kac gundur hastaydi bugun biraz iyii yikadinm uyutuorumm canimmm anne evi gibisi varmi ya :) bende cok seviorumm hamileyken surekli annemdeydimde smdi bebekle.gitmesi.zor oluo :)
tarafından
Bana uzak 1 saat ondan çok geçip gitmiyorum en son geçen bayram geldim
tarafından
bizde bi.sokak arkasinda oturuoruzz aslinda :)
tarafından
Ohhh ne güzel
0 oy
tarafından
Bnde doğumu ailemin yanında yaptım hamilelik boyunca hep dinlendim anne yanı bir başka ay sonu gidicez artık oğlumun 40 çıkıyor şimdi bile dinleniyorum annem emzirme dışında hep dinlendiriyor çok şükür 
tarafından
Benim öyle bi şansım yok valla
0 oy
(10,047 puan) tarafından

Kızım 1 aylık oldu bugün, emzirdim onu uyudu şimdi ben bir şeyler yiyeceğim. :) Yağmurda yağıyor serinledik mutluyum :D

tarafından
Oh şimdi ne güzel toprak kokusu vardır
0 oy
tarafından
Çocuğu uyuttum yemek yapcm işler bana bakıyor
tarafından
Valla anne evinde yan gel yat hantalastim evi taşıyacam ama edemiyorum
0 oy
(771 puan) tarafından
Kızımı uyutum gorumcemin bayramda gelmemişti  o gelecekmiş yemek yapıyorum   ev işi felen aynı seyler ;)
tarafından
Ooo allah kolaylık versin kuzum
(771 puan) tarafından
Amin cumlemize
0 oy
(2,181 puan) tarafından
ooh ne guzel ben de dort gozle annemgilin gelmesini bekliyorum :)) 32 haftalik olduk ama zaman yine de gecmiyo gibi :) bebis su an Yusuf suresi dinliyo bende buralarda takiliyorum
tarafından
Oh bende bazen dinleniyorum süreleri ama çoktandır dinlemiyorum aklıma geldi sağol
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kiz Bende napayim 1/80 uzanmisim galiba doguracam :)) belim agriyo sancim var 
tarafından
Hadi hayırlısı insallah
0 oy
(849 puan) tarafından
Oglumu uyutmaya çalışıyorum gavurun memleketi cayır cayır yanıyor cinnet getirecem artık denize gidecez güya ne koca ortada ne kuzenler beklemedeyim:)
tarafından
Valla sıcaklık çok kötü kış gelsede serinlesek hangi ulekdesin
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kahvalti yapıyorum canım . Haftasonu olunca geç kalktık. Zaman çabuk geçiyor haklisin vallahi Rabbim sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin inşaallah. 
tarafından
Valla hafta sonu hafta ici gün ortası farketmiyor hep aynı geçiyor
0 oy
tarafından

İstanbul'u dinliyorum gözlerim açık yağmur yağıyo okadar serin olduki hava mis gibi ve çok şiddetli yağıyo şu anda rahatladım vallahi bu serinlik bambaşka bişey cok mutluyum :))

tarafından
Bi kahve yap ve pencereden dışarıya bak det tasa kalmaz
tarafından
Kalmadı zaten ohh be mis gibi serin tamda istediğim hava
tarafından
Tatini çıkar benim yerime de
tarafından
Tamamm canım :)❤❤❤.
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Oğlum uyuyo mutfağı topladm az biber vardı onu diliyom  kurutcam da.... ana gibisi war mi ya
tarafından
Yok valla kaynan var iki sokak aşağıda bana iyilikleri yerine kötülükleri yanaşıyor
0 oy
(806 puan) tarafından

Bizde 37+6 olduk kızımlâ gelmesini bekliyorum 4 gözle. Birzdn kalkıp yemek yapcam annem babam eşim aksam pikniğe yemeğe  gtcez:)

tarafından
Benide yol kenarından alın size zahmet hiç rahatsızlık vermem
(806 puan) tarafından
Estağfurullah canm ne rahatsızlığı sen iste uçağımı göndereyim :D
0 oy
(274 puan) tarafından
Bende 38+4 artik annemde kaliyorm dun geldim doguma kadar burdayim zaten evde bisi yapacak halim yok artik :). Dort gozle yagmur bekliyorum dua ediyorum yagsin cok sicak Izmir hemen hemen heryere yagmur yagcakmis buraya da yagsin artik.nefes alalim
tarafından
Valla istanbulda sel olmuş diyarbakırda birşey yok ama çok serin
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Disim agrio iyiii mi:ermm: yenide tedavi olmustum ne bu simdiiiii yaaaa dogru duzgun yapmamis isini ahh Allahim ne diyim bennnn:'(

Piss heriffff

tarafından
Yaaaa geçmiş olsun çok kötü allahım düşmanıma dış ağrısı yaşatmasin
0 oy
(2,479 puan) tarafından
28+3 olduk evimden başka yerde rahat edemiyorum ben kız geçen annemlere gittim küsüp yok anam uyuyamıyorum yerimi yadırgıyorum çok sıcak oluyor evet rahat oluyorum iş yapmıyorum ama rahat edemedikten sonra anlamsız geliyor 
tarafından
Yok ilk gün kötü oldum hiç yatamadım sonra alıştım
(2,479 puan) tarafından
Yok işte ben yarım saat dalıyorum sonra uyanıp bir süre uyuyamıyorum tekrar dalıyorum en fazla yarım saat geri uyanıyorum normalde de zaten çok kalkıyorum artık
tarafından
Valla allah bize yardım etsin şimdi uyuyamiyoruz doğumdan sonra hiç uyuyamiyacaz
0 oy
(440 puan) tarafından
Bebeği uyutum yemek ne yapacm diye düşünüyrm yoksa herhan uyanır ayyyy hiç uyumaz: (
tarafından
Allahım sana bagisalasinn
(440 puan) tarafından
Amin cümlemizin cnm

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,151 göst.
3 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Kaynanasizgelin (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 732 göst.
16 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy