0 oy
150 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7 puan) tarafından
Ilk 3 ay icin kac parça alsam kullanirim ilk gebeligim hic bir bilgim yok yardimci olur musunuz giyim konusunda herseyden kac adet olmalı 

6 Cevaplar

0 oy
(4,584 puan) tarafından

Civil'den de aldım ama bence LC Waikiki'nin kalitesi güzel oradan ablam yolladı bana sağolsun. 

Yani mevsimine göre al. 

Aşağı yukarı 10 adet zıbın kısa kollu/uzun kol karışık. 

Aşağı yukarı 10 adet tulum. 

Bence gayet yeterli. 

İlk başlarda dışkısı kıyafetine taşabiliyor veya altını değiştirirken kıyafete sıçrıyor falan :D Bir günde bir kaç kez kıyafet değiştirme gereği duyabiliyorsun. 

(7 puan) tarafından
Tamamdir 10 adet zihin listeye aldım
(4,584 puan) tarafından
Birde tulum yazdım ama alt üst takımda olur nasıl kolayına gelirse :)
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
E bebekten aldım herşyi 5 tane alt üst takım 10 tane zıbın 2 tane tulm yeterli oldu bna 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Prensesbebe den almıştım 5 tane kendinden eldivenli takımlardan almıştım hastane çıkışı 2 de tulum vardı çok iyi yetmişti bana 

Sonrasında da alt üst takımlar almıştım 
0 oy
tarafından
Civilden minicty den aldım ben

Zıbını çok olsun 10 tane falan al tulum al 5 6 tane ikili takım al 5 6 tane ilk başlarda kaka yapınca heryerine çıkıyor elinin altında olsun ki sıkıntı çekme

Battaniye al mutlaka müslin olanlar çok işe yarıyor 
0 oy
tarafından
6 tane alt üst takım, 10 tane zıbın, 1 tane 10 lu hastane çıkışı, 1 tane 5'li hastane çıkış ve 1 tane tulum aldım. Yarısını civilden yarısını e bebekten aldım. Nohut bataniye lc wakikiden aldımm. Ağız mendillerini a101den aldım. Simdilik yeter zamanla yine alirim
0 oy
tarafından
Em ucuz bebek market ve minicity den alışveriş yapıyorum. Bol zibin al ilk üç ay için 5tane kıyafet yeterli

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 193 göst.
0 oy
10 cevap 165 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 404 göst.
0 oy
17 cevap 182 göst.

379,297 soru

11,353,418 cevap