+6 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (3,345 puan) tarafından

Tam olarak anlatmak istedigim:sick:

image

17 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından

Ahh ahh :).....

(3,345 puan) tarafından
Kiiii ne ahhh
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Aynen tam da böyle yeminle :ermm:

(3,345 puan) tarafından
Benim kadının erkeğim çocuğum savaştan kaçmazken tankın altına düşünmeden yatarken bunu bize reva gören utansın
0 oy
(48,508 puan) tarafından
bide ergenleri gezip kadina kiza bakmiyor mu sinir ediyorlar
(3,345 puan) tarafından
Gözleri çıksın
0 oy
(1,326 puan) tarafından
çok doğru gerçekten
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Şimdi linçleyenler olur da Suriye de ne işleri var yaa onların suçu değil aslında başımızda olan gönderiyor ama üzülüyorum bu duruma Suriyeliler gitsin savaşsin anca burda çogalip duruyorlar
(3,345 puan) tarafından
Valla gram umrumda olmaz lincleyen acayip bilengim bu suriyelilre
(15,854 puan) tarafından
Başımızdaki gondermesinde oturup ordaki savaşları mi izlesin. Eger izler ise onun da teröristlerden farki olmaz.  Sonuçta orasi da müslüman bir ülke. Biz de müslümanız. Müslüman müslümanın yanında olmazsa bize kimse arka çıkmaz.
(3,131 puan) tarafından
Tamam da oradakiler niye buraya gelip tatil yapıyor onlarda orda savaşsin onlar burda gününü gün etsin bizimkilerde gitsin orda şehit olsun
(15,854 puan) tarafından
Burda gününü gün eden bizim gibi insanlar yani asker değiller. Bizim askerlerle birlikte öso da savaşıyor. Yani özgür suriye ordusu.
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Allah im orda ki askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun foto da gerçekten tam oturmuş yani söyleyecek çok şey oluyorda anlayan  kimse olmuyor bazılarına gerçekten üzüloyorum ama çoğunluğu keyfinin peşinde rahatına bakıyor olan bizim askerimize oluyor
(3,345 puan) tarafından
Rabbim hepsini korusun mehmedimizin
0 oy
(27,340 puan) tarafından
Hay kıçıniz donsun Suriyeli serseriler.
(3,345 puan) tarafından
Kiclari kopsun
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Allah burda boyle rahat ettirmesin onlari ülkeyi ele gecirdiler bizim milletimiz aç onlarrin kollari bilezik dolu dukkanlari var tukuriyim sisteminee 
(3,345 puan) tarafından
Olmaz olsun böyle sistem
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Elini kolunu sallayarak geldiler, onlara bu rahatlığı sunan kim onu bi düşünelim.. Suriyeliler yetmezmiş gibi bir de afganlar geliyor ülkeye. Hudut namustur ama bizim sınır maşallah yol geçen hanı oldu..
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Ne kadarda dogru
0 oy
tarafından
İpini koparan burda ..... Geçen bayramda çıktık mülteci biz gibiydik ... 
0 oy
tarafından
Nankör kop.ekler hepsinden Nefret ediyorum!!! Osmanlı da bizi ilk satanlar bunlar!!
0 oy
(31 puan) tarafından
Bayramın birinci günü eşimle kızımızı alıp lunaparka gittik sanki biz turistmişiz gibi hissettik suriyeli doluydu onlar burda eğlensin keyif yapsın kızlarımıza askıntı olsun bizim askerimiz orda savaşıp şehit olsun bayramda ana baba eş evlat yüzü görmesin adaletmi hakmı bu ya
0 oy
tarafından
Bazı lincleyecek ama vaktinde 1.Dünya Savaşı'nda Osmanlı ya ihanet eden Araplardan ne beklenir ki! Tarih tekerrür ediyor.
(15,854 puan) tarafından
Araplar sadece suriyede yok. Her yerde arap var bende arapim. Tarihte araplar öyle yaptı diye simdi de öyle yapacak diye bir şey yok. Dünyadaki herkes  toplansak en merhametlisi en adaletlisi araplar çıkar bundan emin olabilirsin
tarafından
Atalarima ihanet eden, askerinin şehit olmasına vesile olan, vatanını korumaktan aciz insanlar mı merhametli ,herkes bir değil evet ama çoğunluk olarak malesef senin gibi düşünmüyorum ben.Adaletli oldukları da kadına verdikleri değerden belli zaten.
(15,854 puan) tarafından
Sen araplari tanımamışsın. Senin araplarla ilgili bilgin eskilere dayanıyor. Bence zihniyetini değiştir.
tarafından
Kusura bakma cnm,Arap hayranlığım yok.Heleki kuzenim El bab da şehit olmuşken.Eniştem İzmir de Suriyelilerin saldırısına ugramışken.Yurdumuzu açtık onlara nankörlük de ediyorlar.Arada iyi olanlara lafım yok.
tarafından
Ha bir de Urfa da öğrencimin kardeşi Suriyeli tarafından tecavüze uğradı öldü çocuk.
0 oy
tarafından
Doğumuma  12 gün kaldı ve eşim hâlâ suriyede 22 aylık oğlum rüyalarinda babam diye ağlıyor  olsun canı sağ olsun gurur duyuyorum eşimle  rütbesine değil kalbine aşık olduğum  adam merhametinden öptüğüm 
(3,345 puan) tarafından
Allah sag salım kavustursun bitanem
0 oy
(494 puan) tarafından
Onlar burda g...t buyutsunler yeminlen gordukce sinir oluyorum hadi yasli cocuk kadin engelli anladim da genclerin ne isi var burda bilmem git vatanin icin sendw savas ah bu devletimiz ah 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

evet doğru yerinde bı resim:ermm:

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 427 göst.
15 Mayıs 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 174 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,143 göst.