+1 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından

Anne karnında ki bebek şimdiden babayı kıskanır mı. 

:pouty:

Kızım olacak Allah nasıp ederse hareketlenmeye Dr başladı cok sukur hıssedıyorum.  Yatıyorum eşim bana sarılıyor başlıyor kasılmaya yanı oyle boyle degıl savas veriyor sanki eşin uzaklaşıyor duruyor bunu kaç kere deneme ettim hp ay ı sonuç 

Mumkun mu kıskanıyor mu acaba babasını benden. 

Bende kıskan bir kadınım ama babamı annemden kıskanırdım.  Annemde aynı şekilde kendi babasını kıskanır iş annesinden cok severmiş bu olay boyle nesilden nesile mı aktarılıyor.... :)

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ahahahah çok dadluuu yaaa :D

(762 puan) tarafından
:::)))
-Reklam-
+1 oy
(31 puan) tarafından
Belkide babasını hissedip mutlu oluyordur
0 oy
tarafından
Anne Karnında ki bebek dünyadan bir haber daha bebek ağlamayı bilmiyor kıskanmayı nerden bilsin bacım
(762 puan) tarafından
Herseyı duyuyor herseyı hissediyor muş ya oyle diyorlar ondan dedim mumkun mu acaba
tarafından
Evet hisseder tabiki ama kıskanmaz daha bilmez o duyguyu kız
(762 puan) tarafından
E ıyı barı benım gıbı olmasın benı sevsın::)))
0 oy
(51 puan) tarafından

Anne karnındaki bebek kıskanmayı bilmez canım :) 

0 oy
tarafından
Kıskanmak değilde babasını hissediyor olabilir ;) 
(762 puan) tarafından
Bende bebegım gıbı mıymısım annem derdi oda kendi babasına oyleymıs Sacma soru olmus olabilir kimse kusuruma bakmasın lutfen
tarafından
Ruh haatası mısınız yorumu kaldorolmış sonunda
(762 puan) tarafından
Ben görüyorum ama hala
0 oy
tarafından

Benim karnimdaki oğluşum abisi  kucağima  gelince hareketleniyor:D hissediyorlar bence

0 oy
(265 puan) tarafından
Senin eşine sarıldığında hissettiklerin salgıladığı mutluluk veya stres hormonları ile bebeğine geçiyor, ondan hareketleniyorlar, kıskançlık değil yani
(762 puan) tarafından
Olabilir ne bilelim işte bende babaxı olunca Acaca kızım da mı babaxı olacak diye düşğndğm
0 oy
tarafından
Esin sarilinca mutlu oluyosundur onun rahatlamasiyla bebek de hareketini arttiriyodur bence, bebek cok hareket etmesi mutlu ve rahat oldugunu gosterir yani tersini dusunme:)
(762 puan) tarafından
Ben hep mutlu olmayı bilen biri oldum ailem beni oyle yetiştirdi suratımı asmam kemut biri değilimdir.  Hamıle kalınca annem de kızım hormaonlarından dolayı bir cok kadın huy değiştiriyor mutlu olan mutsuz mutsuz olan mutlu oluyor demişti sende elinden geldık e kafana birşey takma mutlu ol ki bebğinde mutlu olsun demişti. Haklı olabilirsiniz şimdi düşününce  evet olabilir kesinlikle
0 oy
(454 puan) tarafından
Kıskanmak değilde sicakligini hissediyordur elinle dokununca uyarınca nasıl tepki veriyor öyle birşey uyurken eşime arkadan sarılıyorum surekki eşimin sırtına tekme atıyordu eşim diyordu sen uyurken biz kızımla konuştuk bütün gece diye:)
0 oy
(496 puan) tarafından
Ben hamileyken eşime sarıldıgımda kızom patır patır tekmelerdi eşim de hissediyo tabi snra doğdu hala aramızdan çıkmaz bi sarrıldıgımızı görsün hemen gelir aramıza yatar :D
0 oy
tarafından
Bnm oğlanda öyleydi babası sarılsa tekmeler başlardı :) babası arkasını döner ben babaya sarılırdım o zmnda adamın sırtına tırmanırdı resmen :) hatta bigün eşim uykudan uyandı karnımdaki hareketlerine hah hah çık sırtıma çık dedi kahkaha attık ikimizde :) şimdi doğdu14 aylık ve aşırı babacı sanki babası doğurmuş onu.. en yakın örnek dün gece babası yemekten sonra hemen uyudu bebekle oynayamadı bizde tv filan izledik beraber oyun oynadık saklambacı çok seviyor neyse uykusu geldi yatmaya gittik babasına atladı direk uyuyan adamı uyandırdı neyse aldım salıyorum uykusu var gözler kapanıyor yok kalkıp babasına atlıyo neymiş babası uyutacakmış bi ağlıyo ki 1 saat kadar direndim uyutmak için yok artık eşim dayanamadı aldı o salladı 5 dk sürmedi uyudu babasının omuzunda :) ben evde süpürge çalıştırırım camın önünde horoz öter banamısın demez uyur ama babası eve gelsin onun sesini duysun kan uykuda olsa uyanır baba sofrada ise hayatta benim elimden yemez bana bildiğin üvey ana muamelesi yapıyor bi tek meme için geliyor kucağıma babası varken :) yani şimdiden seninki de böyleyse ve babada bnm eşim gibi ilgili bir baba ise yandın bacım sen çocuk babacı olacak :)))
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sanmiyorum canım denk geliyodur yada duruş tarzından dolayı çocuk sıkılıyordr içerde oan

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 432 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 225 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 318 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 336 göst.