0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (844 puan) tarafından

Ya kızlar ben Bi kedi sahiplenmek istiyorum petlebi diye bir site buldum birçok iln var ve çoğu kısırlaştırma ve takip istiyor bana çok saçma geldi zaten onu bırakıyorsun başkasına veriyorsun nasıl aklın onda kalıyor ki birde bazıları var yok hergün fotoğraf video atılması lazım falan nolıyor ya bakıcı falan mı arıyorlar çok sinir oldum ya :angry:

4 Cevaplar

0 oy
(762 puan) tarafından
Ben siizn yerinizde olsam almam neden.... 

Ben ilk evlendıgım zaman eşim düğün hediyesi olarak kedi almıştı bana 1 yaşına kadar benım evladım gıbı oldu oyle ki memlekete götürdüm kendime nereye gitsem yanımdaydı eşim gece nobete kalıyor işi geregı bana arladas oldu cok alıstık. Malesef hamıle kalınca testlerde toksoplazma pozıtıf cıkınca sahıplendırmek zorunda kaldım hiç istemeye istemeye verdım kaç gun agladım ardından hala telefonumda kapagı da onu foto su var yenı sahiplerini bulana kadar cok ugrastım.  Ama şimdi bılıyorum yerı cok ıyı yavruları oldu haberini alıyorum konusuyoruz sureklı takipteyim ama yanımda oldugu gıbı olmuyor. Hala aklıma yaşadığımız o guzel gelince burnum sızlar.  Bakımı VS de zordur eger sonra dan bakamam vereyim derseniz cpk zor oluyor aliştıktan sonra 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben minik tıytılımı 4 seen önce ordan sahiplendim arada sahiplendiği kişiye ben resim attım o istemeden kısırlaştırmayı genelde cins kedilerde çoğaltma yapılmasın ticarete dökülmesin diye istenen kriter
0 oy
(144 puan) tarafından
Sahiplendirdikleri hayvanın güvende olup olmadığını sağlık durumunu merak etmeleri çok normal değilmi? En azından güven sağlanana kadar devam edicek bi süreçtir bence
0 oy
(932 puan) tarafından
Alana kadar hehe de sende

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 161 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prens_annesi (195 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,412,900 cevap

34,956 kullanıcı

...