0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (625 puan) tarafından
Bebeğim sürekli doğduğundan beri ağlıyor kafam  cekmiyor bağırıyorum istemsizce sabrım kalmadı gece gündüz demeden ağlıyor geceleri uyumuyor  çok huysuz okumadığım dua kalmadı sinirlerime hakim olamıyorum artık bağırıyorum bazen sinirden çığlık atıyorum yapmadığım bir şey kalmadı moralim bozuk 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir derdi sıkıntısı vardır canım yoksa niye sürekli ağlasın yavrucuk doktora götürüp bir idrar tahlili vs yaptırdın mı? Enfeksiyon geciriyordur belki 
(625 puan) tarafından
2 oldu birşey çıkmadı doktora götürdüm alerji icinn ama enfeksiyon aklıma gelmedo
tarafından
Benim kizim doğdu 10 günden sonra 95 100 günlük olasıya kadar her gün her dakka ağladı ama ne ağlamak hastaneye gidelim diyorum yok ac o diyorlar emziriyorum gazi vae diyorlar en sonunda babam eşimi iyi bir azarlayıp al o çocuğu hastaneye götür demesinin üzerine aldım gittik çocuğu çok ağır enfeksiyon geçiriyor çıktı onun üzerine iki kere tekrar etti bu enfeksiyon belası yani muhakkak bir idrar tahlili yaptır canım evde kendi kendini hırpalayarak olacak iş değil bu çocuğun bir derdi olmasa ağlamaz ki ha huysuz olur ilgi ister ama her dakka durduk yere ağlamaz seninde onunda canına yazık kıyamam
-Reklam-
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım, sen sakin kal ki bebeğinde sakin olsun. Atak, büyüme haftaları oluyor çok huy değişiyorlar bu dönemlerde. Hepsi geçiyor inan, bağırıp çağırınca bir şeyler düzelmiyor canım kendini yıpratma hepsi geçecek.
(625 puan) tarafından
Ne yapsam bos yediriyorum yok günde 2niez yıkıyorum yok oyun oynuyorum gene  sinirim bozuldu iyice çok yıprandım insall duzelir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 86 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 123 göst.
31 Mart 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap