0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda hanımlar. Bir oğlum var bir de kızımız olsun istiyoruz ama doktor 17.haftada erkek dedi pipisi de vardı. Öncelikle hayırlı saglıklı evlat temennimiz tabii ama kız olmasını da çok istiyoruz

17 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Benimki erkek galiba dedi bir sonraki hafta kiz dedi
tarafından
Kaçıncı haftada erkek dedi
(1,737 puan) tarafından
Onu hatrlamiyorum yalan olmasin ama 3 ayi bitmisti.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haftan cok musait degismeyebilir benim doktorum 11+5 te erkek dedi oglum var suan
tarafından
Hayırlısı :)
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Doktorun tecrübesine bağlı, 13 haftalıkken kız demişti kız oldu. Doktor tecrübeliyse erkek dediyse erkektir canım 
tarafından
Hayırlısı olsun canım sagol :)
0 oy
tarafından
Bana erkek dediler sonra kıza benzettiler smdide göstermiyor 25+5 :D
tarafından
Utandı demekki :)
tarafından
Bir fena bir fenaki varya ultrasona uzanana kadar kendini yırtıyor tekmelerle uzaninca kapatıyor fenalık ta zirve yaptı şimdiden :))))
0 oy
tarafından
Bennn doguma girdiğim gune kadar erkek dendi
tarafından
Aaa kızın mı oldu :) neden tahmin edemediler
tarafından
Valla ilk 7 ay kız dediler 7 aydan sonra hep erkek dediler adını bile koyamamdik sen düşün oglum vardi zaten 18 aylık :)) doğdu hic kiz erkek demiyorlar bebek ne oldu dedim kız dediler ne kızzzzz mı dedim basladim aglamaya esim cok istiyordu kızının olmasını hamdolsun servise çıkınca kızımın adı Elisa olacak dedim suan 7bucuk yaşında
tarafından
Ne güzel ya gözlerim doldu okurken :( Allahım uzun saglıklı ömürler versin prensese... Darısı başıma. Biz de bir kızımız olsn istiyorz ama hayırlısı baklm
tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah benim q oglum 2kizim var ablası :)
(577 puan) tarafından
Ya maşallah dua etmiş miydiniz sonuçta ultrasonda olsa drlar yanılabiliyor
0 oy
(447 puan) tarafından
Nadir ama 9 ay boyunca kız dediler arkadaşa dogdu erkek çıktı :) 
tarafından
:)))) Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
0 oy
(8,848 puan) tarafından
Bize detaylı ultrason a kadar bir kız bir erkek dediler en son 25 haftalıkti detaylı da gördük pipiyi
tarafından
:))) küçük prense Allah uzun saglıklı ömür versin
0 oy
(7,127 puan) tarafından
13 haftalık iken erkek demişti ablama üçüncü oğlu olacaktı ama sürpriz oldu 17 de kız olduğunu öğrendiler
tarafından
13 hafta cinsiyet için erken yanılma olabiliyor. Saglıcakla büyütsünler insallah :)
0 oy
(15,820 puan) tarafından
18 haftada pipisini gösterdi erkek dedi dedim yanılma olurmu bu saatten sonra olmaz dedi veee oğlum oldu  34 günlük olduk bile ❤️❤️
tarafından
O zaman bizim de değişmez
0 oy
tarafından
13 erkek 17 kiz. Ama 17 de yanilmaz dr bence allah bağışlasın 
tarafından
Allah razı olsun canım hepimizinkini inşallah
0 oy
(785 puan) tarafından
Benim 17 haftalıkken yüzde seksen erkek dedi 25 haftalıkken kız olduğunu ogrendik kızım oldu
tarafından
Biz de böyle bir ihtimal düşünüyoruz ama yine de erkek gelirse hayırlısı olsun ne diyelim hepsi evlat hepsine canımı veririm
(785 puan) tarafından
Öyle tabiki rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
0 oy
tarafından

32 haftalık dı. Sözde kız dedilerdi renkli ultrason bile kız dediydi düşün sonra bir gittim geldim ki doktora cinsiyetini öğrendinmi neydi dedi kız dediler hocam dedim yooo erkek dedi şok olmuşdum bi kızım olsun isterdim ama Rabbim 3 erkek evlat nasip etti canları sağolsun be diyim 

tarafından
Biz de böyle bir ihtimal düşünüyoruz ama yine de erkek gelirse hayırlısı olsun hepsi evlat. Allahım hepsine hayırlı uzun sağlıklı ömürler versin kötü günlerini göstermesin
0 oy
(2,591 puan) tarafından
12. Hafta da erkek dedi sonra kız İYİKİİİİİİİİİİİİ KIZIM KURBAN OLURUM KIZIMA 
tarafından
Oyyy masallah size. Bir ömür mutlu olun inşallah
(2,591 puan) tarafından
Amin kuzum darısı başınıza inşallah yavrum benim ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Benşm arkadas oyle oldu ama ona 12. Daftada erkek denildi 15 de kız denildi seninki büyük canım degişmez sanırım
tarafından
Hayırlısı olsun ne diyelim hepsi evlat :)
0 oy
(1,272 puan) tarafından
11. Hafta erkek dedi, hala değişmedi. 34+5 olduk. :) 17. Hafta net göstermiştir artık bazen istisnalar oluyor tabiki ama erkek dediyse erkektir :) 
tarafından
Erkek erkek yerim ben de onu :) olsun hepsi evlat kurban olurum
(1,272 puan) tarafından
Aynen öyle hepsi evlat ❤️ sağlıklı olsunlar, kaderleri güzel olsun, gerisinin ne önemi var :)
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Kizimdayken 21 haftaya kadar erkek denildi kiz oldu 

Oglumdada 17 haftaya kadar kiza benziyor dedi suan yanimda yatiyor oglan oldu
tarafından
:))) şakacı seni desene. Anneye sürpriz yapmış
0 oy
tarafından

• arkadaşımın erkek dediler kız dogdu:D

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 907 göst.