0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün annem ve teyzemle birlikte bir aile dostumuza gittik uzaktan akrabamız . Kimsesi yok kocası öleli 4-5 yıl olmuş. Bebekleride olmadı. 

Kızımı uyutmak için salona girdim ve bu resmi gördüm içim parçalandı. Sonra baktım o bebek mutfakta koltuğun üstünde ( hepimiz mutfakta oturuyorduk) mavişim diye seviyor bebeği.

Salonda ağladım. Sonra içten içe agladim. Kadın niye ağlıyorsun derse doğruyu söylemem diye. Halen aklımda. Sonra keske gelmeseydim dedim kadının yarasına tuz basmış gibi oldum. Kızımla gidince öyle kızıma baktı kucağına verdim. Doğru mu yaptım yoksa iyice canını mı yaktım bilmiyorum..

Allah'ım sabır versin.. nasıl büyük bir acıdır. Anne olmak isteyipte olamamak.. eşi de öldü yapayalnız kaldı :'(

Yüreğim sızlıyor...

Kafayı yemek değildir bana göre oyuncak bebekle oynaması kendini avutmadır.. Yüreğine bi nebzede olsa su dökmektir...

Çok üzüldüm... Bazı insanlar çöpe atar doğurduğu bebekleri. Bazıları da böyle hasretini çeker yüreği yana yana :'(

Anne olsaydı çok güzel bir anne olurdu <3

image

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Evlat edinseymis keşke anne sevgisine o merhamete aile sıcaklığına muhtaç o kadar çok bebek varki hem kendi şimdi bir başına kalmazdı hemde bir yavrunun elimden tutarak çok büyük bir sevaba girerdi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kadar üzücü bir durum Allahim isteyen herkesin kucagini doldursun inşallah 
0 oy
(135 puan) tarafından
Ay yazik ya cpl uzldum ya neden olmamis cocuklari doktora flan gitmislermi zamaninda:( 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Yaaaa kiyamamm nasil üzüldüm. :-(
0 oy
tarafından

Suan eşimle birlikte gördük resmi ikimizde ağladık okuma dedi :'(

0 oy
tarafından

Yüreğim parçalandı  ...

Hele ki 5 sene hamilelik için calmadigi kapı kalmayan bir anne olarak :'(

tarafından
Yaaa buketim üzülme buda bir imtihan dünyası gülüm
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun. Ben allahın vermesini de vermemeininde hayırlı oldugunu dusunuyorum. Eminim ki o ablamız icin en hayırlı olanı bu dur. 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Keşke vakti zamanında bir evlatlık bebek edinseymiş.. İlla doğurmak mı gerekiyor. Büyütmek daha önemli. Ne kdr üzüldüm. :((k
0 oy
tarafından
Çok üzücü ama bir evlatlık alabilirlermiş vaktinde cnm.Anne olmak dogurmakla olmuyor bakmakla oluyormuş vala.dogumla birlikte başlıyor zorluğu.
0 oy
tarafından

Cok üzüldm allah kimsenin kucagini boş birakmasin insallah

En iyi ben anlayabilirm onu 5 snee boyunca benumde olmamıştı çagresizlik insanlarin bebeklerine bakup.keske benimde olsa die hep aglardm olmadigim tedavi kalmamisti rabbim hic olmadik zamanda nasip.etti tedaviyi herseyi birakmistm :(
0 oy
tarafından

• Çok üzücü ne yazsm bilemedim :'(
0 oy
tarafından

Yarabbim nasıl üzüldüm kurban olduğum Allah ım istensiz döküldü göz yaşlarım buda bir imtihan işde :'(

0 oy
tarafından
Allah'ım sabır versin inşallah çok iyi anlıyorum o kadının psikolojisini. Bende ilk bebeğimi kaybettim şimdiki bebeğime kavusana kadar çalıştığım parayla. İ sürü pahalı bebekler almıştım başka ihtiyaclarim olduğu halde. Bebeğim doğana kadar yatak odamda komodinin üzerinde duruyordu en sevdiğim erkek bebek olan. Hatta ilk bebeğime aldığım hastane çıkışını giydirmistim üzerine :'(
0 oy
tarafından
Kıyamam ya bu da onun imtihanı 
0 oy
(6,956 puan) tarafından
Of ya çok üzüldüm :((
0 oy
(12,906 puan) tarafından
Kıyamam ya çok üzüldüm 

Dünyada herkesin imtihanı farklı 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Keşke evlatlık edinseymis ya Yok mu durumu
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Allah'ım isteyen ve hakeden herkese nasip etsin inşallah
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Bence en başta evet üzücü bir durumdu ama sırf annelik babalık duygumuz tatmin olsun diye çocuk istememeliyiz  annelik sadece dogurmakla olmuyor canım ne acı ki onun gibi çok çocuğu olmayan aile var ve yine ne acı ki annesiz babasız çok yetim çocuk var eşimle ikimiz bir cocugumuz olmasına rağmen durumumuz iyi olursa evlat edinecegiz inşallah Allah nasip eder
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Herkesin bir imtihanı var canım 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 920 göst.
13 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 687 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu

378,464 soru

11,328,355 cevap

34,784 kullanıcı

...