0 oy
63 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,552 puan) tarafından

Selam annişler.. Gebelik şekerimin çıktığını söylemiştim daha önce.. Tecrübeli annelerden aldığım tavsiyeler üzerine makarna, pilav, patates, kızartmayı bıraktım.. Şimdi de sanki bütün yemekler bunlardan ibaretmiş gibi aklıma yapacak yemek gelmiyor :) Yemek tavsiyesi verebilecek olan var mı :(

1 cevap

0 oy
(4,255 puan) tarafından
Taze fasulye, bamya, barbunya, semiz otu yemegi, nohut, kuru fasulye, kabak, patlican, bunlari yapabilirsin zeytinyagli ya da etli, onun disinda et haslama, tavuk haslama, hindi seviyosan hindi budunu az bisey yagla tuzla tepsiyle firina ver, mercimek corbasi, ayran ası corbası aslında yaz aylarında alternatifin daha cok :)
(1,552 puan) tarafından
Teşekkür ederim malzemesi olanlardan başlicam sırayla :) Bazılarını yeni yaptım ama.. Yaz ayı olunca bişey yiyesim gelmiyor aslında, sadece çorba olsa bile yetiyor ama o zaman da bebeğin haftası geri kalıyor, illâ ana yemek gerekiyor
(4,255 puan) tarafından
Rica ederim bende sirayla yapiyorum iste evet yanina bi pilav makarna olsa iyi olur diyoruz ama ben yanina salata cacik falan yapiyorum :)corbalarini da kemik suyuna yapmani tavsiye ederim hem senin icin hem de bebegin gelisimine cok katkisi var
(1,552 puan) tarafından
Bebemiz için idare edeceğiz artık üç aycık :) Evet kemik suyunun çok faydası oluyor.. Tavuk suyunun daha çok faydası oluyor özellikle de
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 109 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sdfhkn (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
21 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nehir poyrazz (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,515 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asenaumay (1,977 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,476 cevap

34,941 kullanıcı

...