0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
Kızlar merhaba 4 yaşına geldi kızım hala bezi bırakmadı sabırla deniyorum lazımlık aldım bezını cıkarttırıyor ama mumkun değil oturmuyor oynuyor sadece peşinden kardesı geliyor 2 ayım kaldı nasıl bıraktırıcam nasıl alıştırıcam şaştım kaldım :)) 

7 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından
Direkt tuvalete sokmaya ne dersin , belki daha istekli olur siz girip çıkıyorsunuz falan diye , bir kere çıkarınca bezide geri takma 
(173 puan) tarafından
Onuda denedim mumkun değil sabırla sureklı deniyorum ama yok banamısın demıuor
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Kız  kocan ne diyir bu duruma ben iki bebek buyuturdum 4 yıllık bezle :woot:

Delimisin kız 

(173 puan) tarafından
Çöpemi atıca yahu cocugu :))) ne dicek yapıcak bişey yok sabırla deniyoruz tecrubeli annelerden fikir almak istedim
(12,264 puan) tarafından
21 aylık öğrendi oturmuyor du zorla konuşarak oturttum hiç kızmadım sabırla bekledim lazımliga yapmasını
0 oy
tarafından
İnce sen istekli.olmalisim dört yaş çok fazla yşıtların dan utanır onlarla bir araya geldiğinde 
(173 puan) tarafından
Ben fazlasıyla istekliyim sabırla surekli olarak deniyorum zaten ama ypl
tarafından
Aceba neden canim
0 oy
tarafından
Yigenimde 4 yasinda birakti 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
4 yaş çok fazla cnm.Ben 3 yaşinda aliştirdim bana bile çok geç kalmişsin dediler 4 yaş gercekten fazla yani şimdiye kadar heves edip yasitlari gibi gitmesi gerekiyordu.Ben zamaninda oyle diyordum oglum kızım bak arkadaşin nasil tuvalete gidiyor diyerek yaşitini gösterirdim mesela komşuya gittim komşunun cocugunu ya da yaşiti olan kuzeni geldiginde kuzeninj tuvalete gidişini gösterdim.
0 oy
(135 puan) tarafından
Canm pskolok degil bak bi bilinc alti uzmaniyla gorusursem cok iyi olur anneyle baglantili oluyor cocugun bu durumu benimde oglum 28 aylik ogretrum sikintilari vardi uzmanla gorustum ve dediklerini yapyim ise yaradi. 4 yas cok fazla anormel bisey bu yani farklo sebebleri vardir onun normal.olarka labul edliemez...  Istegramda NERMIN AYDEMIR diye bi bilinc alti uzmani var cok iyi biri ona bakip iletisime gecmeni tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 180 göst.
0 oy
3 cevap 70 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Birbalannesi (12,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hediye (4,917 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu