0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Kızım 24 aylık 2 3 ay oldu alalı ama keşke almasaydım diyorum uyuturken coook zorlaniyorum. Bi kısmı küçük açık kendi girip çıksın die ama oradan çıkmaya çalışıyor bende tam oraya uzanıp yatıyorum ki çıkmasın die bu sefer ayaklarıyla beni çiğniyor  belden aşağısını sallandiriyor üstümden atlayıp geçmeye çalışıyor  resmen yatak bize eziyet oldu bilmem herkes bunu yaziyormu ayrıca park yatakta yattığında 7 buçuk 7 gibi uyanan çocuk montessoride 6 da kalkıyor sanırım döngüsü var uyandığı anda kalkıp yanımıza geliyor bi daha asla uyumuyor bende geceleri o uyuyunca park yatağa alıyorum uyku süresi uzuyor ama uyutma aşaması cok zorluyor kullananlar böyle zorluk yasadimi varmi aranızda çözümü olan

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunların hiçbiri yatağa bağlı değil çocuğun hareketli yatağın ne suçu var kiz
(248 puan) tarafından
Zaten bende bize uymadı diye memnun kalmadım dedim
tarafından
Alışana kadar böyle elbet alışır sabret ama bence gece parknyatagina koyma
(248 puan) tarafından
3 ay oldu alıştı bence tam hareketli zamanları ya oyuzden inip çıkmaya alışacak değişen bişey olmayacak oyuzden park yatağa alıştırmaya çalışıyorum onun uykusunun sağlıklı olmasi içinde en ideali
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ben özel yaptırdım. Ölçüleri normal tek kişilik yataktan daha büyük. Kapısını kapatıyorum hicbir şekilde çıkamıyor 

image

tarafından
Cok tesekkur ederim bende ankarada oturuyorum. Ne kadar fiyata yaptırdınız acaba? Bide yeri nerede ? :) ozelden Ahsap ustasinin numarası atarsaniz cok sevinirim bi fiyat bilgisi alsam
(3,552 puan) tarafından
Sitelerde huzur mobilya diye bi yer. Adamın adı yanlış hatırlamıyorsam mehmet canpolatti. Ladin ağacından çalışıyor. Yatak, 3 kapılı dolap ve şifonyeri 7 bine yaptırdık canım
tarafından
Çok Teşekkür ederim canim
(198 puan) tarafından
Kendi kendine cikamiyor kesinlikle di mi
(3,552 puan) tarafından
Hicbir sekilde cikamiyor o kilidi acmayi öğrenene kadar da çıkamaz
0 oy
tarafından
2 mentese 1 kilit al oraya kapı yaptır daha cıkamaz :)) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
18 cevap 238 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 150 göst.
21 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde 16hurrem&02 (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 223 göst.
5 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu

381,167 soru

11,410,956 cevap

34,952 kullanıcı

...