0 oy
209 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Yarın günü birlik denize gidiyoruz yiyecek olarak neler götürebilirim akşamdan buzluğa içecek atarım sarma saricam kek, bide makarna salatası düşündüm ılık veya soğuk giyilen şeyler olarak aklıma gelen bunlar? Başka ne götürebilirim deniz insanı acıktırır malum. Bide iki çocuk ve koca var menü çeşitli olsun istiyorum. 

8 Cevaplar

0 oy
(3,901 puan) tarafından
O sıcakta makarna bozuomasin cnm..bnce simit pogaca fln daha mantikli onun yerine 
(1,787 puan) tarafından
Akşamdan dolapta kalsa sabah gölgede tutsam bozulur mu acaba
(3,901 puan) tarafından
Ne kadar gölge olsa da hava sicak cnm hic guzel olmaz yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir günde eşin düşünsün bosver
(1,787 puan) tarafından
O dışarda yiyelim dedi ama ben evde yapmak istedim denizden çıkınca elimizin altında hazır olsun diye
tarafından
Aman kız bosver bir gün de sen rahat et ya
0 oy
tarafından
Sarma ve kek olur makarnayı eleyin bence yoğurtlu çünkü çabuk sulanır sıcakta 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Deniz diyince akla benim ıcın karpuz ve kızartma gelir dıgerlerı yenmiyor he bı de pogaca olabilir 
0 oy
tarafından
Sigara boregi pogaca olabilir makarnayi bilemedim sicakta bozulabilir 
0 oy
tarafından
Börek olabilir. Yada pastaneden simit, poğaça alabilirsiin. Limonata da güzel gider 
0 oy
(185 puan) tarafından
Simit kasar yada beyaz peynir zeytin  domates.. uzum karpuz en güzeli uğraşmaya değmez.. 

Daha dün denizdeydik gerçi biz dışarda yedik öyle geçtik akşam 6 7 gibi bir arkadaş geldi bu saydiklarimı alıp geldi akşam yemeği niyetine çokta güzel oldu yanınada semaver çay sonrasındada küçük bir ateş yakip közde türk kahvesi mis gibi..
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Makarna kokar canım bence yapma. 

Ben haşhaşli çörek 

Kurabiye

Sarma 

Kahvaltilik götürmüştüm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozden (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.

380,296 soru

11,386,417 cevap

34,887 kullanıcı

...