0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde (800 puan) tarafından
Kizlar hastane çıkışı  icin yavastan hazirliklara başlıyorum  bir kaç sorum olacak bebek icin hastane cikisi yerine zibin seti al daha kullanisli diyorlar dogru mu sizce  oyle mi yapmaliyim. Bir de kasimda dogumum olacak allah izin verirse. Polar gecelik takimlari var onlardan mi alsam kendime  yoksa normal pijama takimi mi alsam.

10 Cevaplar

+1 oy
(1,310 puan) tarafından

Polar cok yakar yaa zaten terleyip duruyosun lohusayken penyee olsa bence ii rahat edersin

Ben hastane cikisi aldim bitane 10 lu gerisi 5 li takimdi ii oldu yani canim

(800 puan) tarafından
Anladim canim hastane cikislarini pek giyemiyor  bebek hemen büyüyor dediler
-Reklam-
0 oy
tarafından
ben hic 10lu almadim gerekte duymadimm ama almak istersen 1 tabe 10lu al polar yakar hastane zaten sicak penye al caninm
(800 puan) tarafından
Anladim canim tesekkur ederim.
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Bence normal pijama takımı al canım sırtına üşürsen yelek hırka takarsın bitane hastane çıkışı şart diyorum kesinlikle 
(800 puan) tarafından
Him peki bebek için  atlet falan almali miyim su kisa kollu zibinlar oluyor  onlardan
(3,149 puan) tarafından
Kısa kollu değil de uzun zibinlarfan 3 6 aylık olanlardan al kasımda havalar soğumuş olur
(800 puan) tarafından
Anladim canim teşekkürler:*
(3,149 puan) tarafından
Rica ediyorum canım
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Kasımdaysa doğumun polar daha mantikli. Zibin seti yazın doğum yapsaydın daha kullanışlı ama seninki tam serine denk geliyor. Ben hastane çıkışı filan almıştim bir kaç yeni doğan seti bebeğim 25 günlük çok pişman oldum aldığıma hiç giydiremiyorum mesela hepsi gidicek küçülür havalar çok sıcak sadece Zibin her gün. Sende kasıma göre al bence kışa doğru 
(800 puan) tarafından
Evet cani  kasımda  olacak havalar soguk olacak bi de eve gelince evin durumunu da tam tahmin edemiyorum  kasim ayinda kaloriferler yanmiyor  bildigim kadariyla. Ikisini birden alsam cok mu olur acaba hem penye hem polar pijama
(1,517 puan) tarafından
Hastanede emin ol hiç değiştirme gibi bir fırsatın olmuyor sadece dikişlerinj düşünüyorsun. Evde de rahat kullanabileceğin biri gelince birseyler düşün. Tek bir tane hastane için de alabilirsin yada evde yoksa evde de giymek için ekstradan alabilirsin
0 oy
tarafından

Canısı pijama takımı al sen ama ögün gelmeden 1 hafta önce alırsın çünkü hemde havanın durumuna göre bakarsın üşürsen polar alırsın ama normal sıcak olursa pijama takımı birde hastane çıkışı 5li aldım 2 adet battaniyesini birisi kalın birisini ince aldım ekim de benimde doğum 

(215 puan) tarafından
Kız rahime keşke aynı şehirde yaşasak seninle
Sempatik geliyorsun bana
Rüyamda gördüm demiştim ya daha çok sevdim sanki gerçek sen gibiydi:))))
tarafından
Saol canım ozelden görüşürüz kız ne olcak bu arada teşekkür ederim sende çok samimisin canım lafını sözünü bilen birisin maşallah
(800 puan) tarafından
Anladim canim zaten su an hicbir sey almadim daha liste halindeyim. Hani bez mendil biberon faln bunlar degismez zaten de bu giyecek konusunda hic fikrim yok. Hastane cikislari cok pahali geldi bana ve bir ay giyebiliyor  bebekler diyorlar
tarafından
Toplu alma tatlım cok pahalı olur öyle ben 5 li aldim nedeni ise bende battaniye vardı 5 tane falan birisi kalın birisi ince onları koydum içine civile bir git okadar uygunki fiyatlari çok guzel ben bitane aldım mesela 5li sadece ic zıbını yokdu onunla birlikde 34 tl ödedim bak dur atayım örnek olur belki
(800 puan) tarafından
Iyi olur canim. Bende de battaniye var 3 tane sadece kundak almayi düşünüyorum. Bi de annemler falan da battaniye alir tekrardan almayi düşünmüyorum
0 oy
(215 puan) tarafından
Bu sıcakta ne poları kurban olayım

Ben hastane için elbise gecelik ve üzerinde sabahlığı olan bir model tercih ettim yinede yanarım gibi 

Yine de sen bilirsin tabi 

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım Allah hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(800 puan) tarafından
Kasimda canim dogum. Bu sicaklarda degil malesef ic anadoludayiz malum o zamanlar  havanin nasil olacağı  belli olmuyor
(215 puan) tarafından
Ben de iç Anadolu dayım kayseri
Özür dilerim Kasım da doğum yapacağını okumadım canım
O zaman tabii ki de polarda olur
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım Allah hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(800 puan) tarafından
Amin canim. Allah tum hamilelere yardim etsin
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Normal pamuksu yapıda olan geceliği tevsiye ederim çünkü ilk gün sürekli kanama kontrolü oluyor ama pijama takımıylada rahat edebilirsin onlar seni her halinle kontrol edebiliyorlar. Polar çok sğcak olur ve ilk günün verdiği yorgunlukla polar boğar seni. Bebiş içinde hastene çıkışı oldukça derli toplu oluyor hepsi bir arada olduğundan. Ancak sende tek tek alıp setmiş gibide yapabilirsin.
(800 puan) tarafından
Anladm canim sagol.  Normal pijama takimi mi alsam su lohusa geceliklerinden mi
(1,865 puan) tarafından
Ben lohusa pijamasınadı gecelikli olandan aldım. Hastaneye acil yatmam gerekti. 5 gün boyunca göbeğimden dolayı rahat oldum. Ama doğumdan sonra alt kısmını giyemedim çünkü karnım küçülmüştü. Doğumdan sonra da geceliği giydim ama kirlendi hemen. Sonrada lohusa pijamasının üstü ile altına normal pijama altı giyindim. Hastane sonrasıhdada emzirme pompa durumundan dolayı çok rahat ettim göğüs hizasından düğmeleri açıp kapatıyorum bu yönden çok pratik. Bu yüzden lohusa pijamasının üstü özellikle çok kullanışlı. Geceliği sonra da kullanırım dersen al yoksa alma.
0 oy
tarafından
Valla canım geçen çıktım iki hastahane çıkışı aldım biri 5 li biri 10 lü diğerlerini üçlü set aldım çok hastane çıkışına gerek yok hem daha pahlı oluyor tekli daha uygun geliyor 
(800 puan) tarafından
Evet canim nette baktim ben de zibin setleri daha uygun gibi  geldi bana bi de buyuk olanlar da var hastane  cikislari 0 3 ay arasi bildigim kadariyla  ama 3 ay giydiremiyorsun.
0 oy
tarafından

image

bak bu 5li olan set sadece içinde o beyaz zıbın varya o yokdu sen hasta bezi ped corap külot emzirme südyeni atlet terlik al bunlar cok lazım mış 

(800 puan) tarafından
Anladim.canim cok teşekkür ederim:) bebegin gule güle giysin insallah
tarafından
İnşallah canım bekliyoruz bakalım bizimkide ekimde
(800 puan) tarafından
Saglicakla kucagina almayi nasip etsin rabbim
tarafından
Âmin hepimizin kini kuzum
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Bence penye pijama takımı alın üstüne polar sabahlık alın.. Ayagınıza corap almayı unutmayın.. 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 388 göst.
0 oy
19 cevap 738 göst.
10 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 458 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 398 göst.
28 Ağustos 2022 Moda kategorisinde Cadna (4,426 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...