0 oy
209 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (393 puan) tarafından

image

bi azalır gibi oluyor geri çıkıyor anlamıyorum neden böyle oluyor iyice takıntı yaptim

6 Cevaplar

0 oy
(384 puan) tarafından
Bendede durum aynı bide hamileyim daha fazla artti
(393 puan) tarafından
Bende hamileyim
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Benimkide böyle oluyor hamileyim de sivilce karşıtı yüz temizleme jeli kullanıyorum ama fayda etmiyor
0 oy
tarafından
Nedense ben eskiden çok takintiliydim herkes Yok desede ben çok sinirimi bozuyordum oynuyordum şimdi umrumda bile değil takmıyorum ve çok şükür yüzümde bişey kalmadi sadece biraz leke olmuş tatile gittik yüzüm yandi heralde herkes söylüyor ama ben hiç umursamıyorum niye bilmiyorum olsun geçer diyirum geçiyor sende takma kafanda botirirsen yüzünde bişey kalmaz canım
0 oy
(607 puan) tarafından
Gano diye bir sabun var gano Excel de olabilir kardeşim kullanıyor , birde cildiyeye görün o gerekli kremi verir bence 
0 oy
tarafından
Aynisi bende de oluyor kullanmadigim sey kalmadi. Saldım artik kendi kendine gecti kirmizi izleri kaldi sadece. Bebek pudrasi iyi geliyor ve elma sirkesi pamuga dokup yuzumu onla siliyordum tahris edebilir ama geciriyo biraz da olsa. Onun dışinda cildiyeye gidebilirsin veridigi kremler iyi geliyor hamileligimden dolayi biraktirdi bana
0 oy
(604 puan) tarafından
Kisti olabilir canım benim elimde oleydi doktpra gitti ilaç tedavisi gördü geçti hepsi

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 388 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
0 oy
5 cevap 83 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.
7 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (660 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap