0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evet kızlar 28+2 olduk çok şükür  yorgunluk halsizlik sıcaklık üst rafta sizde durumlar nasıl şükür bu hafta iyim malum enfeksiyon var zorlanıyorum   şimdilik geçti ama yine baslicak 4 sendedir bitmedi ondan hamilelik zor geçiyor biraz o konuda başka bir şikayetim yok çok şükür sizde ne var ne yok ahahaha bu postu açmak bile çok yordu beni (・∀・)  çantalar hazırladımi ben daha hiç bişey yapmadım Allah nasip ederse kızım olcak daha adida yok piyasada 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz de 27+1 iz bu gün. Doktordan geldik şimdi ama na çanta hazır ne alışveriş tamam  ne kıyafetleri yıkandı. 30dan sonra başlarım herhalde Allahın izniyle 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım  30. Olsun başlım diye  şimdilik erken doğum riski yok çok şükür  oglumda 30 da herşey hazırdı çünkü  erken doğum riski vardi 33 te doğdu ondan kararsızım ya
tarafından
Tabi yine ne olacağı belli olmaz ama 30 gibi her şeyi tamamlasak olası durumlara yine hazırlıklı oluruz inşallah. Şimdi havalar sıcak yavaş yavaş ağrı sancılar başladı e tabi bir de benim gibi eksikler varsa daha tam başlayamamışsındır canım:) Gerçi  senin ikinci  bebekmiş eksikler olsa bile pek önemli şeyler değildir
tarafından
Aynen canım sadece penbe. Puset örtüsü bebek arabası kız elbisesi lazım oğlumda fazlasiyla yapmıştım çok şükür a dan Z ye herşeyi var  ondan bişey yapamıyorum onlar çabuk hal olur  sen yavaş yavaş başla
tarafından
Alışverişe ne zaman gideriz bilmiyorum beşik puset bez ıslak mendil alt açma örtüsü bir tane daha hastane çıkışı falan almam lazım ben de yavaş yavaş yıkayıp ütülemeye başlamam lazım
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Halsizlik baş ağrısı sürekli uyuma isteği..

27+4 uz bizde çantam yarım hazır depend havlu hastane çıkışı ıslak mendil bebek bezi ped yazma koydum sadece
tarafından
İyi yapmışsın canım ben daha hiç bişey hazirlamadkm ya hepsi aynı yerlerinde duruyor yarin bir gün cikarticam ona göre hazirlicam eksikleri alicam inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Dilek4600 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
0 oy
14 cevap 274 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (544 puan) tarafından soruldu