0 oy
146 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (17 puan) tarafından
Hanımlar hastane çantası için emzik ve biberon aldınız mı ben pek kullanmayı düşünmüyorum ama ne olacagi belli olmuyor kararsızım siz hazırladınız mı bide göğüs pompası da gerekli mi??

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ikisine de gerek duymadim bebegim emzik tutmadi biberon da meme reddi yapar diye hemsireler verdirmedi ilk basta sütüm gelmedi onlar enjektorle besledi benden biberon isteyen olmadi
(17 puan) tarafından
Saol canim benim
-Reklam-
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Bnce hepsini de götur.

1btane de mama götür.

Sütün inene kadar verirsin

Pompayla da çekersin göğsünü
(17 puan) tarafından
Kararsiz kaldım valla alirim olmadı
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Almalısın. Benim oglum her ne kadar anne sütü almıs olsada ilk anda doyuracak kadar sütüm gelmedi. Ebe mama verelim dedi sütüm var dedim kızdım ama anında sarılık oldu o yızden biberon lazım oluyor yuzde 90 ına İlk gun mama veriliyor. 
(17 puan) tarafından
Aynen öyle
(17 puan) tarafından
Bilemiyorum ki hastane de var mı yok mu? Sormam lazim
tarafından
Sor canm benim bildigim hemsireler besliyo ama devlet ozel ayrimi var mi onu bilmiyorm ben ozelde dogum yaptm
(10,978 puan) tarafından
Ben kendım götürdüm guzel e kaynatıp kullandım.
(17 puan) tarafından
Bende özelde yapicam da bakalım götürürüm büyük ihtimal
0 oy
(415 puan) tarafından
Bende hiç birini goturmedim keşke götüreydim ne bileyim böyle olcagini bebeğim memeyi tutmadı mama desen yok haftasonu yasak vardı her yer kapalı biboron desen goturmedim neyse mama bulduk bir şekilde hemserileden şırınga aldık sıcak su bile yoktu onu da bulduk keşke kettle bile alsaydim annem besledi sezaryan ağrısı mi desen yanıma almadikalrum mi desem eşimin mama arayışı mi desem insalalh senin hiç birine gerek kalmaz ikinci doğumda ne varsa koyup goturcem nasipse 
(17 puan) tarafından
Ayyy o an ne olacağı belli olmuyor işte canim
(415 puan) tarafından
Evet canım keşke sağma makinesi bile alsaydim onu da eczaneden o an aldım eşim özel de doğum yaptım ama direk mama ile besledim ilk gün sütum gelmedi sağlıcakla alırsın yavrunu kucağına inşallah kolay doğum olur
(17 puan) tarafından
Saol canim benim Allah razı olsun sende kurtulmuşsun hayırlıca büyüt inşallah yavrunu
0 oy
(937 puan) tarafından
Üç doğum yaptım üçünde de hiç biri lazım olmadı emzik ve biberon verme zaten bence mama vercek olsan bile biberon ile verilmiyo o zaman emmiyo cunku
(17 puan) tarafından
Mama emzik falan vermek istemiyorum ben o an ya sütüm gelmez ise ondan korkuyorum
0 oy
(51 puan) tarafından

Öncelikle emzik kullanmayı düşünmüyorsanız almayın ama biberon alır ne olur ne olmaz pompaya gelince bence şimdi almayın hastanede lazım olursa refakatçi kimse eczaneden alır getirir 

(17 puan) tarafından
Aynen öyle canim bende öyle düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 89 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde seda21k (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Aleynayagmrrr (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu