0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından

34 haftasına kadr neler geçirdiniz kaç kılo aldınız bebek nasl ilerliyor en cok hosunuza giden ve en cok şikayet ettiniz durumlar neler oldu. Ben başlarda cok sıkıntı çektim geç öğrendim cok sükür alacagın nefes varmş sonra benı yormadı o kadr güzel ilerledik ki ne o benı üzdü ne ben onu:)) önde gidiyor ben fazla kılo almıyorum şıkayetlerımz ufak tefek olsada vitamın takviyeleriyle hallediyoruz hiçdoğurmak istemiyorum valla cok hosuma gidiyor tekmeleri canımı yasada farklı bişey büyük bi mucize hayran kalıyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından

Aslında 34 haftalık olması gereken oğlum 33 haftalık gözüküyor 

Çok aşağıda oynuyor tekmesi beni ziplatiyo :D 

Midem aşırı derecede yanıyor istahjm kapalı :D 

Ama ona kavuşmak için sabırsızlanıyorum sadece sezeryan korkum var 

(99 puan) tarafından
Sezeryan olunca bida normal doğum olmuyor muuuu
(65 puan) tarafından
Oluyor diye duydum da buranın doktorları onu becerebilecek kadar bilgili değil olurum felan ellerinde :D
(99 puan) tarafından
Allah korusun :) hayırlısı o zaman ne diyim inşallah saglıklı gelir
(65 puan) tarafından
İnşaallah Allah sanada sağlıkla gülerek kucağına almayı nasip etsin
(99 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 32+4 haftadayim cok kilo almadim bebiş 2 hafta önde gidiyorr. Ödem yok ama bu sıcaklar beni maf etti. Birde mide yanması başladi gece uyuyamiyorum bu yüzden süt iciyorum sürekli :) bacaklarim artik cok ağrımaya başladi eskisi gibi enerjim yok malesef 
(99 puan) tarafından
Geçmiş olsun şimdiden sızde başlamış bile şikayetler agırlaştın sanrm şükür bende yok agırlık baklm inşallah böle gider
tarafından
Tesekkur ederim canim. Evet ya bu sıcaklar etkiledi beni yoksa iyidim insallah olmaz canim
(99 puan) tarafından
İnşallah sıcaklarda bende şişiyor um sürekli nefes alamıyorm
tarafından
Bol su ic canim ödemi engeller
(99 puan) tarafından
İçiyorum hatta meyve ve sıvılardan baska yemek yiyemiyorum diyebılrm geçen aydan berı kılo almadm bebek alıyor sadece ama geçmiyo nedensizce sıcaklarda cok zorlanıyorm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
+1 oy
10 cevap 335 göst.
+1 oy
10 cevap 213 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu

378,009 soru

11,314,315 cevap