+1 oy
174 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (97 puan) tarafından
Hanimlar merhaba bebegim 3 aylik kafasi 43 cm cok moralim bozuldu goren kafa buyuk diyor doktor genetik olabilit dedi ama icim icimi yiyor sizce normalmi

10 Cevaplar

0 oy
(12,277 puan) tarafından
Sorun yok diyirsa doktor sorun etme bence 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız benim bebeninde kafa büyük Allah başka dert vermesin sende ne olacak büyük olsun sanki sağlıklı mı hosver benimki tutamıyor bile an ca yeni yeni büyük çünkü
tarafından
43 canim dokuz aylık
tarafından
Benimki kaldırıyor ama okadar değil ultrason da büyük çıktı kafası büyük olur dediler bana öyle dogdu
(97 puan) tarafından
Nasil 43 benimki 3 ayluk 43 baya buyuk o zaman
tarafından
Ölçtüm 43 metre ile yeni ölçüm yapıldı 43 dokuz aylık benimkide
tarafından
Bilemedim canım benim bebeğime de büyük diyolar ama.ben.aldirmiyorum
0 oy
tarafından
Bi yanlisin olmali 43 mm olmasin sakin, bir de doktor sorun yok diyorsa neden takiyorsun ki kafana bu kadar, zaten tehlikeli boyutlarda buyuk olsa soylerdi doktorun. Ben de 37. Haftadayim bebegin basi hep 3 hafta ilerde gidiyo basi buyuk diyolar yani normal biseymis tipi oyledir dedi doktor, dogunca oyle gozle farkedilcek bisey degilmis
(1,862 puan) tarafından
43 mm nasıl olsun canım :)
tarafından
3 aylik bebek el kadar bile degil nasil kafasi 43 cm olabilir ki
(1,862 puan) tarafından
Canım doğmuş 3aylık olmuş bebek
0 oy
tarafından
Cnm ailede kafa buyuklugu var mi? Yoksa eger gecici bir rahitlik ola bilir . Buyudukce normale doner merak etme . Benim gorumcemin ogluda oyleydi simdi 5 yasi var azacik buyuk oda gecicek inseallah
0 oy
tarafından
Doktor en iyisini bilir 
0 oy
tarafından

Olabilir :(...

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Canım iyi takip eden bir doktora göster emin ol sıkıntı olmadığından, genetik olabilir evet ama yine de diğer olasılıkları elemek lazım. Nöroloji falan gördü mü mesela
(97 puan) tarafından
Yok gormedi zaten dogdugunda 37 cm dogdu koca kafali dogru suan 43 bilmiuorum korkuyorum Allah herkesin evladina saglik sihhat versuin
(1,862 puan) tarafından
Sen yine göster doktora da için rahat etsin genelde genetik oluyor
0 oy
(1,856 puan) tarafından
D vitamini testi yaptırdın mi
(97 puan) tarafından
Hayor ama gunluk d vitamini aliyor
(1,856 puan) tarafından
Alsın sen hemen götür dvit testi yaptır
0 oy
tarafından
Benim oğlum da 37cm doğdu başı hep önden gitti ama kilo boy olarak da hep iri bı bebekti doktor genetik olabilir dedi ama bı nörolojiye göster dedi sonra başka doktora gittim yok biseyi dedi 11aylikken beyin tümörü tanısı kondu . Riske atma bı nörologa git genetik de olabilir ama bı sorun olursa çıkar ortaya bu arada kusması var mı 
(97 puan) tarafından
Kusma olunca ne oluyir
tarafından
Anlamadım
(97 puan) tarafından
Cok gecmis olsun kusma varmi diye sormussunuz kusma olunca ne oluyor
tarafından
Ben çok doktor gezdim ve hepsinin dediği şu fışkırarak kusma ya beyinden gelir ya mideden dedi
0 oy
(49 puan) tarafından
Bizde 3 aylığız 41 cm bence çok aşırı büyük değil seninkisi 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
11 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde senykll (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sera1717 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Busraknc58 (70 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,271 cevap

35,981 kullanıcı

...