0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (33 puan) tarafından

Fasulyeli bulgurlu soganli sarimsakli kırmızı biberli kapya yani yemegi yaptım yemedi sadece kahvalti yapiyo devam sütü iciyo napsam 1 aydir böyle bu

4 Cevaplar

0 oy
(935 puan) tarafından
Bu yemeği  bebeğe mi yaptn bnu ben bile zor yerimde 
(33 puan) tarafından
Internetten yaptım
(935 puan) tarafından
Adı nedir bu yemegin merak ettim
(33 puan) tarafından
Bebek yemek tarifleri yazdım taze fasulyeli ordan cıktı ama kızım yemedi çok az yedi
-Reklam-
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Valla deyisik bir yemek olmuş.. belki ondan yememistir.. çorba türü dene canim oğlum en çok çorba seviyor
(33 puan) tarafından
Herşey denedim yemiyo ne çorbası yiyo
0 oy
tarafından
Bende yemem canooo maşallah yok yok :))) çorba dene sen
(33 puan) tarafından
Yemiyo bacım yemiyo
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İyi bari devam sütü içiyormuş benimki tarhana da başka şey sokmuyor ağzına
(13,202 puan) tarafından
Aşıların özellerini bile yaptırıyorum tabiki yaptıracağım. 20 gündür sadece tarhana çorbası yiyor iki gündür domates ve mercimek çorbası falan verdim yedi bakalım 10. Ay başından beri vardı inşallah geçmeye başladı
(33 puan) tarafından
Domates corbasimi sen domatesmi veriyosun salçalı yemekte veriyomuusn 1 yaşına gelince verilmiyormu
(13,202 puan) tarafından
Birkez verdim de annemle eşim daha eski kafa bizde 1 ay kaldı yaşına ne olacak diye veriyorlar kırmızı meyveleri falan önüne geçmek istiyorum kızıyorlar. Doktor da pişik olunca yani domates bir zararı yok verebilirsin yaz domatesi demişti.
(33 puan) tarafından
Teskeuur ederim canim
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah kolaylık versin yorucu bir süreç.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
27 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslibugracan (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
0 oy
3 cevap 85 göst.
0 oy
3 cevap 60 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu

378,247 soru

11,321,193 cevap

34,765 kullanıcı

...