+1 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir denize gitsek çocuklarım denize düşer diye korkuyorum. Arabayla yolculuk etsek çocuklarım kazada ölecek diye korkuyorum. Bir eve gitsek yüksek binaysa çocuklarım düşer diye korkuyorum. Sürekli kendim için değilde evlatlarım için bir ölüm korkusu var. Çok korkuyorum biliyorum her şey allahtan ama elimde değil. Onlar için çok korkuyorum. Neredeyse evden dışarı çıkmak istemiyorum

7 Cevaplar

+4 oy
(13,702 puan) tarafından

Çünkü sen annesin :)

Evlatlarımızı pamuklara sarsak acaba pamuk sert gelir mi diye düşünüyoruz :).

(1,358 puan) tarafından
En iyi cvp seçin merveyi cok dogru diyorsun cnm artii
(13,702 puan) tarafından
Annelik böyle değişik işte :)
(2,768 puan) tarafından
Ben çocuklarımın poposunu 5 aya kadar pamukla siliyorum acaba pamuk sertmi diye bakıyorum bu böyle birşey sanırım ☺
(13,702 puan) tarafından
Yaaa evet :)
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Gercekten bu kadar vahimse doktora git canım anksiyete ciddi bir sorun malesef 
0 oy
tarafından
Ben o korkuyu çok zor yendim ama yendim şükür evim 5.katta 2 oğlan büyüttüm hep rüyalarımda camdan balkondan düştüklerini gördüm yıllarca çok kötü bir durum yaa inşallah sende yenersin canım 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Piskologa gitmelisin
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kopyala yapistir ben
0 oy
tarafından
Destek almalısın canım. Eşimin ortagının eşi ayni düşüncede kadın kızını evde bırakıp markete çıksa deprem olucak kizim ölücek vs düşünüyor. Sokaktada hepimize araba çarpıcak ölücez kaza yapıcaz vs vs
0 oy
(673 puan) tarafından
Bu durum bende de yeni başladı. Biliyorum düşündüklerim çok saçma ama elimde değil düşünmeden edemiyorum. Ve psikoloğa gitmeyi düşünüyorum sende git canım ilerlemesin bu durum. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 273 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,261 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
0 oy
11 cevap 283 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eslem1009 (155 puan) tarafından soruldu