0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Bugun hemsire biberonla verrsen memeyi emmez dedi. Ama bazen huysuzlsniyor emmiyir necburen sagiyorum biberonla veriyorum. Bu arada bebegim 13 gunluj. Siz nasil veriyonuz sutlerinizi.

7 Cevaplar

0 oy
(1,472 puan) tarafından
Bende o şekilde veriyodum canım emmesinde bir sıkıntı yaşamadım 
(18 puan) tarafından
İnsallah bende yaşamam gece emzirmek zor oluyor sagip vermek kolayima geliyor
(1,472 puan) tarafından
Aslında emzirmek daha kolay ama :)
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
Sagmasam bosuna gogus pedine akiyor sut of cok acemilik cekiyorum
(968 puan) tarafından
Kendi yuzune bebegin yuzune goguslerine sur canim benimde oyle durdugu yerde akiyor bebege cok geliyor oyle yapiuorum
0 oy
(968 puan) tarafından
Bende ilk goguslerim kanliydi ondan sagip kasinla verdim ama emme refleksi gelismesi gerek bu yuzden biberona gectim sonra onuda biraktim sarilik oldu goguslerimi bosaltmak icin sagdim sagdigim sutu yuzume surdum :) suan memeden emiyor ve goguslerim duzeldi hastaneye ciktiginda biberon aliyorum yanima evde munkun oldugunca memeni ver bencr benimde ilk gebeligm 17 gunluguz boyle yapiyorum ve rahat ettm 
(18 puan) tarafından
Bizimde 11.4 sariligimiz var. Evde oldukca veriyorum ama kendi biraz huysuz meme almadimi almiyor
(968 puan) tarafından
Bizimde oyle agzini bi kitliyor mumkun degil acmak gece 4ten 5 ceyrek geceye kadar sadece agzina meme sokmays calistigimi biliyorum cok yorucu bir surec
0 oy
tarafından
daha bebek oldugu icin direk biberona alistirmamakta fayda var yoksa kolayi bu der almaz evt.. 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm  kasikla yada siringayla ver.bnde biberonla verdim ve memeyi emmedi.
0 oy
tarafından
Benim bebek 2 hafta beni emmedi biberonla ağzına tuttuğunu bile yutmuyodu. O dönem kilo alamadı. Mecbur biberon veriyorum herkes alışır seninalmaz falan dedi. Kaşık biberon aldım ondan sonra beni emmeye başladı. Alismasin istiyosan deneyebilirsin
(18 puan) tarafından
Sen deyince baktim da guzel bi urunmus almak lazım
tarafından
Aynen canım o olmasa benim bebek alisacakti biberona. Sürekli sağmak çok zor yani ilerde yalnız kalacaksın vakit bulmak zor. O kaşıkla zorlandığı için sinirlenip memeyi aldı benim bebek. Dene istersen

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 448 göst.
23 Aralık 2020 Aile kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 57 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 297 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.