0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından

Arkadaşlar cinsiyet belli olmadı ama kız olursa benim istediğim olacak erkek olursa da zaten eşimin istediği isim olacak öyle karar verdik :) Sahra ismi nasıl sizce tek başına kaba duruyor mu ya da yanına ek bir isim olsa ne olabilirdi fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden ☺️

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bilemedim canım ben oğlumun adını 8. Ayında zor karar verdim hamileliğimin. Ama tavsiyem isim koycağın zaman sesli bi şekilde söyle evde Sahra gel kızım buraya gibi tekrarla ara ara o zman dha kolay oluyo karar vermek kendi sesinden duyunca
tarafından
Aynen canım sahra güzel:)
(32 puan) tarafından
Artık nasipse 2.cocuga cinsiyet erkek bugün kesinleşti :) Haktan hayırlısı diyelim Allah'ım ne verirse sağlıkla versin insAllah.
tarafından
Hayırlısı olsun canım evlat evlattır kuzum cinsiyet hiç önemli değil :)
(32 puan) tarafından
Öyle tabi teşekkür ederim :) sizi de çok fazla tutmayayim ben hayırlı günler ☺️
tarafından
Hayırlı günler canım sorun değil :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Guzel isim cok yok fazla duyulmamis. Benim kizimin adi ipek oglumun adi doğu. İkisini de ben koydum :)

Saglikla dogsun minnos

(32 puan) tarafından
Ne güzel :) ya ben erkek ismi pek öyle anlamam :D ben kız isimlerine daha çok bakinirim nedense erkek olursa da Hamza kurmayı düşünüyor eşim benim içinde uygun zaten :) Allah çocuklarınızk size hayırlı evlat etsin insAllah ☺️
tarafından
Aminn insallah adiyla yasasin hepsi :)
(32 puan) tarafından
Aminnn insAllah :)
0 oy
tarafından
sahra kaba dil guxel bnce tek hos ikili isimleri sevemedim ben :)
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim tek kalsın o zaman genel zaten tek kalsın dedi :)
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla süper bir isim kızımın adı Amine Sahra 

Sağlıkla kucağına al 
(32 puan) tarafından
Allah bağışlasın ya şimdi 2 isim kursam kimliğe falan yazılsa çocuk özellikle ÖSYM gibi sinavlar da bana tepki gösterir diye elimden geldiği kadarıyla tek isim ile sınırlandırmak istiyorum ama olmadı kimliğe yazmam kulagina öyle seslenilir ikinci bir ad olursa bu olur dimi kimliğe yazmasam ama kulağına söylenirse ☺️ Amine de çok güzel ya ama bizim buralar da onu Emine diye söylüyor bir anlamı kalmıyor
(12,264 puan) tarafından
ÖSYM ne kız hahahah benim 3 oğlan bir kız vsr hepsinin iki  ismi var sen içinden geleni köy kimseye bakma
Valla bizim buralarda da emine çok ama ben Amine dedirtiyor um söyleyemem diyen sahra desin diyorum
Çünkü ben Amine olarak ta sesleniyorum Sahra olarak ta iki isim de kullanista
(32 puan) tarafından
Valla bizim millet biraz afedersin öküz dedirtemiyorsun isimleri değiştirerek söyleyip duruyor hele zaten saygın sonsuzdur yinede yaşlı takımı diline hangisi kolaysa onu söyler misal ben sahra koydum ya gerçi diline zor geliyorsa kendiliğinden isim koyar vallahi var bizim buralarda böyle misal ailem de kimlikte isimler farklı gerçekte söyledikleri isim farklı :)
0 oy
(147 puan) tarafından
Sahra gayet guzel
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim tek işimde kalsın o zaman ☺️
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Daha güzel kız bebek isimler var 
(32 puan) tarafından
Doğrudur ama bu bana göre en güzeli sadece kulağa kaba geliyor mu diye bir sormak istedim yinede.
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bence naif duruyo kulağa gayet hoş geliyo
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim zaten fazla öyle Kuranda yok bu ismi ben kurayım nasipse tabi ☺️
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Çok güzel isim bir oglum var ama Rabb'im nasıp eder bir kızım olursa bende sahra istiyorum
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️ Sahra ismine kesin karar verdim ya buradaki fikirlerden de yola çıkarak
0 oy
tarafından
Güzel isim hayırlı olsn. İki cihanda gozaydinligi kılsin.Rabbim 
(32 puan) tarafından
Allah razı olsun Rabbim öncelikle herkese hayırlı bir evlat nasip etsin bunlarda zaten tatlı telaş ☺️
0 oy
(979 puan) tarafından
Vala bzde sahra dşünyrduk ama görmclrm fln anlamını bgenmdi. Cock dgacak hala bi ism karar veremdk
(32 puan) tarafından
Estağfurullah sen ne yapasin ki var böyle ben biraz da olsa dislilik yapmaya çalıştım yoksa varya beni yerlerdi vallahi ama bir yandan herşey erkekte de bitiyor ya gerçi ben ne kadar dişli olsam da erkek dengeyi saglayamadiktan sonra boş.
(979 puan) tarafından
Aynen ole bnim eşim en kcüklri bsy dmio kmsye
(32 puan) tarafından
Benimki de en büyük zaten ilk evli olanda eşim daha diğerleri küçük hatta eşim de öyle zaten 26 yaşında bende 25 yaşındayım :)
(979 puan) tarafından
Biz de 28 yani kcükte dglz cnım :) ama gel gör ki kader
(32 puan) tarafından
Öyle vallahi :)
0 oy
tarafından
Sahra adını çok severim Allah gönlüne göre versin 
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim, buradaki siz arkadaşlar sayesinde de kesin karar verdim zaten ben biraz kaba durur mu durmaz mi gibisinden tereddütte kaldım çünkü bir sayfada sahra ismi kaba duruyor dedi doğrudan sorayım dedim falan şimdi kesin kız olursa insAllah koyacağım ☺️
0 oy
(53 puan) tarafından
Sahra çok güzel arkadasimin adi Sahrasu çok hoş bence 
(32 puan) tarafından
Ya ben yanına isim ariyorum veya var bir kaç tane ama eşim de tem basina güzel dedi yinede buraya sorayım dedim eşimin fikri veya önerisine saygın sonsuz ama belki farklı bir ikinci isimde olursa eşimde yine olur derse onuda koyarız dedim sahraya zaten bir şey demedi senin kararın dedi güzelde isim zaten dedi öyle yani insAllah ki hayırlısı olan ne ise o olsun ☺️
(53 puan) tarafından
Aminn canım ben ilk arkadasimda duymuştum çok naif kibar hassas yürekli bir kızdır isimler insani yansıtıyor cidden hayırlı evlat olsun :)
(32 puan) tarafından
Rabbim 2.evladima kurmayı nasip etsin diyeyim bugün öğrendim kesinleşti erkek cinsiyeti Rabbimden her zaman hayırlı olanı istedim buymuş demek ki :)
(53 puan) tarafından
MasaAllah bende bir erkek evlat bekliyorum Allah analı babali büyütmeyi sağlıkla kucağına almayi nasip etsin canım :)
(32 puan) tarafından
Allah razı olsun her zaman hayırlısı olsun herkesin hakkında :)
0 oy
tarafından
Sahra çöl demek bi insan niye çocuğuna çöl ismini vermek ister ki
(12,264 puan) tarafından
Alara Dilara
Mina lina Linda
Dan çok daha güzel ve anlamlı
Sahra çöl demek ama Hz Yusuf un kuyuya atıldığı yer Sahra çölü
Ve Kur'an da gecmesede ismi koymakta hiç bir sıkıntı Yok
tarafından
Biliyorum kızının ismi Amine Sahra ama benim fikrim bu yönde :) saygılar
(12,264 puan) tarafından
Saygılar...
(32 puan) tarafından
Bilmem haklısınız belki anlamı da güzel olmalı ama ismi çok seviyorum ama nasip değilmiş bugün cinsiyet kesinleşti erkekmis Haktan hayırlısı artık 2.bebis nasıp olurda kız olursa artık bunu koyacağım :)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 2,247 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde Erab (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aydan12345 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 512 göst.
0 oy
9 cevap 176 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu