0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar size 2 sorum var 

1. Bebeğim 2 aylık burnu çok tıkanıyor . Bazen horlama sesi bile geliyor napmam lazım 

2. Göğsümde yara vardı geçti yara geçeli çok oldu . Ama smdi de göğsümn uçları sızlıyor neden olablr.

(Bu arada göğüs yarası aşırı derecede vardı herşey denedim pahalı kremler bitkisel kremler geçirmedi ama tahin sürdüm anca o geçirdi göğsü yara olan varsa tavsiye vermek istedm )
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Genizi tıkalı olabilir şırınga serum fizyolojik ile açılıyor ama 2 aylık bebeğe nasıl olur bilmiyorum 
(389 puan) tarafından
Sprey flan kullaniliyo mu acaba
(7,768 puan) tarafından
Yok kuzu benm dediğim genizdeki sümükler spreyle ve burun aparatı ile burun ucundakiler çıkar bak bnm dediğim bu
https://youtu.be/DN2zV8zPwaU
(389 puan) tarafından
Abooo korkarım kız ben bundn
(7,768 puan) tarafından
İlerde alışcaksın annesii malesef hep yaşanılan sorun temizlemezsn ciğere iniyor keşke bebekler hiç hasta olmasa
(389 puan) tarafından
Keşke canım:)
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bebeğin burnu için aspiratör denedinmi canm göğsün için bisey diyemem ama lansinoh krem mucize gibi gelmişti banada
(389 puan) tarafından
Hayır denemedm aspiratör
Canm göğsümde yara yok ama sızlıyor sadece
(1,279 puan) tarafından
Bi dene istersen canm aspiratör ucuz bisey eczanede 15 lira galiba içindeki pislik gelir belki nefesi açılır ama sürekli varsa bi sağlık ocağına git istersen
(389 puan) tarafından
Ewet canm sürekli var
(7,768 puan) tarafından
Aspiratör olarak sakın otribebe fln alma evet kaliteli ama sürekli uç sorunu yaşanıyor ve ucu pahallı o yüzdnw e bebekten wee baby bebek burun temizleyici al 36.90 yıkayıp tekrar kullanıyorsn
0 oy
tarafından
Serum fizyolojik sık şırıngayla bebeğin burnuna sonra aspiratörle çek açılır burnu. Yan tut kafasını youtubede var uygulama videoları göğüs için zeytinyağı varsa evde oda iyi gelir dene bi canım
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm fizyolojik serum kullan açılır. Hırıltı burun tikanikligindan kaynaktır. Günde 3/4 kez yap birşeyi kalmaz.meme uclarini açık bırak soğuk uygula beki iar yarar cnm

İlgili bir soru bulunamadı

381,132 soru

11,410,226 cevap

34,949 kullanıcı

...