0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (348 puan) tarafından
Kızlar bebeğim normalde 1 ay falan gece kalkmadi bende vermedim ama bu aralar 1 haftadır falan sabaha kadar defalarca uyanıyor gece ne verebilirim kalkması için sizler neler yapıyorsunuz

6 Cevaplar

0 oy
(276 puan) tarafından
Birsey vermene gerek yok su teklif et baska derdi vardir ondan uyaniyor
(348 puan) tarafından
Mama verince içip uyyo ama
(276 puan) tarafından
Aksamdan doyurucu mama yap ver. Gece beslenmesi iyi degil
-Reklam-
0 oy
(12,924 puan) tarafından
Benim kızım da o zamanlarda gece sürekli uyanırdı. Yatmadan kaşık maması yiyordu. Bazı anneler karşı tabi öyle gıdalara. Sen de karsiysan muhallebi tarzı verebilirsin. İlk önce su teklif et bakalım.
(348 puan) tarafından
Karşı değilim denerim
0 oy
(597 puan) tarafından
Gece 12de mamasini iciriom sabah 6 7 kadar rahatim
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Benımkı 6ay 21gunluk gece hep uyanıyor her defasında suyunu ıcırıp emzıgını agzına koyup yatıyor
0 oy
tarafından
Atak haftası cnm o bnm kizimda oyle 8.5 aylık sürekli ağlayarak uyaniyo bir gece iki gece öyle uyansa derim bi yeri agriyo ama sekizinci aya girdigimzden beri böyle.Beni mahvetti gunduzleri demiyorm bile
(4,098 puan) tarafından
Atak haftası mı oluyormus cnm, oglum 8 aylık olacak geceleri aglayarak sık sık uyanıyor. Uykusuzluktan her gün basım, gözlerim agrıyor. Dogdugundan beri bu kadar zorlamamıstı benı. Dişten dolayı huysuz diyordum bu aralar cıkarcak gıbı. Gündüz normal bı sıkıntısı yok ama gece sabaha kadar aglıyor :((
tarafından
Banada hemsire dedi cnm 29 gün bu ayin atak haftasi bizim 12 gun kaldı öldüm resmen bana düştü esimde bile durmuyo artık inan bebek arabasini eve cikardim tuvelete bile yanimda goturuyorm yoksa arkamdan yirtiyo kendini.Geceleri cok uyaniyo aglayarak.İnsallah duzeleck ama sabır.Dis mi diyorm bakiyorm agzina hic bse yok  ne şişlik ne kizariklik.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç bişey yapmıyorum 15 aylık olcak saat başı emmeye kalkar gayet normal diş dönemleri artık kesintisiz uyumasını bekleme

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 178 göst.
0 oy
7 cevap 189 göst.
0 oy
21 cevap 341 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 549 göst.
15 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu

377,979 soru

11,313,600 cevap

34,748 kullanıcı

...