0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 22 haftalık hamileyim doktorum muayenehane açacağı için hastaneden ayrılmış moralim çok bozuldu  özel hastanede doğum yapacaktım  acaba muayenehane de ücretler nasıl çok pahalı olur mu sigortam olmadigi için analık hakkından yararlanıyorum özelde acaba aynı hastanede farklı doktora gitsem mi güzel ilgilenirler mi gerçekten çok kararsızım  fikirlerinize ihtiyacim var cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim 

5 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  özelden  daha pahallı  yaa  1 yıl önce  sormuştum  kontrol  amaçlı  gitmek için  250 tl demişti  belki  daha  ucuza  bakan  wardır 
(1 puan) tarafından
özelde 150 TL veriyordum 250 de çokmuş  kendi doktorum olduğu için devam  ederim diye düşünüyordum ama fiyatlar böyle uçuksa çok zor ☹️ doğum daha da pahalıdır
(5,949 puan) tarafından
OYledir herhalde  canım  bir sor  doktoruna  sürekli  gittiğin için  normal  bir ucret  alır belki
-Reklam-
0 oy
(621 puan) tarafından
Doktorla bi görüş derim hastası olduğun için belki tolerans tanır
(1 puan) tarafından
İnşallah☹️
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Daha pahalı oluyor bir ded d oğum zamanı anlaşmalı hastaneye doğum yaptırdığı için hastane parası +doktor parası veriyorsun doğum da pahalıya geliyor. Hastanede başka doktora geçersen daha iyi olur
(1 puan) tarafından
Yaa  en iyisi başka doktor bulmak ozaman
0 oy
(1,850 puan) tarafından
400 den aşağı olacağını sanmıyorum. Yinede konuş Dr unla.Artı tahliller doğum ücreti falan filan. 

Bence aynı hastanede başka Dr a geç doğum yaklaşınca 15 günde bir çağırıyor baş edemezsen muayene hane ücreti ile 
(1 puan) tarafından
Baya da fark varmış canım en güzeli  başka doktora geçmek umarım güzel ilgilenirler
0 oy
(6,978 puan) tarafından
B3nce doktoruna sor bunundirek, ucret farki varmi, durumum belli benim, yerinize onereceginiz baska doktor var mi de
(1 puan) tarafından
Bu da bi seçenek  olmadı önce sorarim baktım olmuyor başka doktora geçerim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 213 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 322 göst.
30 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...