0 oy
169 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (113 puan) tarafından
Liquid Keratin şampuanını kullanıyorum. Yağlanma ve kepeklenme sorunumu çözdü bitkisel bir şampuan fakat köpürme konusunda zayıf neden olabilir? Bitkisel olduğu için normal mi ?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
İçinde çok kimyasall olmadığı için kopurmez canım iyi birşey yanı
(113 puan) tarafından
iyi bari çok sevindim dedim bu bozuk falan da mı köpürmüyor diye düşünmüştüm. bozuk olsa zaten bu kadar etkisini görmezdim ya. çok sağol canım
tarafından
Rica ederim canım ♥️
(57 puan) tarafından
Yıpranmış saçı toplarlar mı bu markanın şampuanı perma yaptırdım saçıma çok yıprandı
(113 puan) tarafından
canım benim de saçım da boya vardı tiftf tiftik görünüyordu şampuanın yanında keratin serum ve maske de almıştım şu an gayet sağlıklı duruyor düzeltiyor yani saç uçlarımdaki kuruluğu falan aldı ama şu var tek başına şampuan bu kadar etkili olmayabilir. Set halinde kullanmanı tavsiye ederim
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Çok iyidir de köpürmez. Ki iyi bir sampuan kendisi. 
(113 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim siz de mi kullandınız acaba
(13,203 puan) tarafından
Başkasını kullandım ben canım.
0 oy
(57 puan) tarafından
bitkisel şampuanlar pek köpürmüyo şampuanın köpürmesini sağlayan şey bi kimyasal çünkü bu şampuanlarda o yok. köpürmeyince insan temizlemiyo gibi hissediyo ama temizliyo aslında bi kaç yıkamada alışırsın bana böyle olmuştu
(57 puan) tarafından
naturway kullandım sen bundan memnun musun saçlarım çok yıpranık görünümünü düzeltirmi
(113 puan) tarafından
gayet memnunum işte tek sıkıntım köpürmemesiydi onun da doğal olmasından kaynaklı olduğunu öğrendim yıpranmalar için set halinde bakım yapmak gerekli diye düşünüyorum benim aldığım ek ürünlerin de baya faydası oldu tek tek aldığım için bana biraz pahalı oldu. set şeklinde olduğunu sonradan fark ettim :(
(57 puan) tarafından
ben de bi bakiyim o zaman çok teşekkür ederim
(113 puan) tarafından
ne demek canım ben teşekkür ederim faydasını görürsün inşallah geri dönüşlerini beklerim :)
(57 puan) tarafından
kullanınca yazarım mutlaka
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İçeriği kimyasal olmadogi için kopurmuyor 
(113 puan) tarafından
öyleymiş aydınlandım çok sağol :)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
İçinde  fazla  kimyasal  yok ondan canım 
(113 puan) tarafından
çok sağol canım :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
3 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.
13 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mehdiye (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kubra0666 (2,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.

377,752 soru

11,306,073 cevap

34,733 kullanıcı

...