0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Asla koymam koydurtmam koyarsada gider degistiririm bukadarda netim 
tarafından
Bilmiyom balım bildiğim tek şey bidaha çocuk istemediğim hiç bana destek olmadılar evlerine gitigimde bile hep burnumdan geliyor neyse diyip yine gidiyorum torunlarını görsünler yaslilar eşim ailesini görsün diye ama  olmuyir her severinde daha çok inciniyirum  eşimle iyim onun hatrina susim diyorum ama yine kararsizim elaleme sanki onlar bakacak gibi hava yapiyor ama inan hiç bir desteklerini görmedim
tarafından
Sen isim koyma boyle insanlarin isimleri cocugumda isim olmaz benim fikrimce bak ben kayinbabami cok severim koydum ismini maa kaynanayi koy deselerdi koymazdim onu okadar sevmiyom :)
-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Bunlara rağmen bu kadar olumlu ve ılımlı konusmani çok takdir ettim kardeşim eşin çok şanslı ki senjn gibi birine sahip ...ne güzel yüreğin var senin öle yaaaa 
0 oy
(12,499 puan) tarafından
Ben olsam koymam valla ne yalan söyleyeyim

Hem bide hanım ismi güzel değil zaten ya çocukta büyüyünce sormaz mı size sence 
0 oy
(15,839 puan) tarafından
Koymazdim koydurmadim da nettttt...........
0 oy
(238 puan) tarafından
Koydurtmazdım. saygısız, terbiyesiz bir insanın ismini neden çocuğunuza koyasınız ki. başka isim mi kalmadı
tarafından
Off bilmiyorum eşim iyi biri aslında ama  annesi. Ne diyim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
bu devirde hanım ismi mi kalmış canım başka çocuğuna koydursun ilerde çocuk bike isyan eder bu ismi neden koydunuz diye eşini ikna et koymasın 
tarafından
Eltimin kisinin ismi de hanım sürekli annesine kiziyor niye benim ismimi hanım koydunuz diye 17 yasinda babanesini sevmez çünkü fena biri degistircem diyor  bakalım denicem olmasa önüne isim koyucam Ó╭╮Ò
0 oy
(10,984 puan) tarafından
Kaynanamın kaynanasının ismini koyarım inadına
tarafından
Kezbanmis ismi ahahah ennemle adaşmış
(10,984 puan) tarafından
Yazık ama yıl olmus 2021 cocuga Kezban konulur mu
tarafından
Ahahahah koymicaz kız kaynanamin kaynanasını. İsmine baktım kezbanmis   Allah büyük bakalım
(10,984 puan) tarafından
Heee =D aslında hem onun hem ananın adı ama  yok olacak iş degil Kezban =D
tarafından
Aynen canım kezban hanım sacma olur ya küçücük bebege ağır gelir.
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Aptulrezzak koyarım yine onun istedigini koymam diyeydin
0 oy
tarafından
Koyma pisman olursun anne ismi koymak mı kaldı
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Koyma, sonra kendi çocuğunun isminden de soğursun

İlgili bir soru bulunamadı

381,996 soru

11,436,148 cevap