0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (1,390 puan) tarafından

Anneler kızım 22 aylık. 1 yaşında kadar kendi odasında yatırdım sonra bişey oldu kendi odasında durmaz oldu bizimle yatağın ortasında yatıyor. Artık aklı da iyice ermeye başladı ve kendi odasına almak istiyorum ama katiyen kaçıyor. Biberonla süt içiyor gece fkn arada kalkıp süt isteyip geri yatıyor bu hafta inşallah şu sütü bıraktırmaya çalışcam. Sonrada odasında yatmaya alıştırmak istiyorum.

Nasıl bir yol izlemeliyim, nasıl alıştırabilirim tecrübeli annelerdn yardım bekliyorum :angel:

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kızımı iki yaşına kadar aynı yatakta, yaklaşık dört yaşına kadar da aynı odada yatırmayı düşünüyorum.
(1,390 puan) tarafından
Odalarımız yanyana. Kamerası var. Yaşında kadar çok güzel odasında uyuyordu. Kıpırdama uyanıyorum kameradan sesi geliyor zaten ama işte şimdi odasına yatağına yatıramıyorum. Rahatça uyumayı özledim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benimki 2 yaşına girecek ama gece asla kalkmaz odalarını ayırdım ben abisiyle ikisi bir yatıyo sadece 9 aylık olan yanımda oda bi yürüsün 1 yaşına girsin onuda atacam abilerinin yanına 

(1,390 puan) tarafından
Ne güzel ya bizimki süt içecek diye kalkıyor hatta bizi kontrol ediyor yanında mıyız diye geri yatıyor. Nasıl alıştırcam odasına yatağına bilmiyorum
tarafından
Ayır sen yatağını gecede yemek yedir yatmadan önce alışır zamanla
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Her geldiğinde istikrarli sekilde gotur cnm 8 aylikken ayirdim odasini arada gelir yanima beraber yatariz tabiki ama elimden geldigi kadar gunduz ve aksam mutlaka odasinda uyur suan 30 aylik
0 oy
tarafından
Ben 3cuylede ayninodada yatiyorum 10 yaş 5 yaş 9aylik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 369 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 224 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu

381,067 soru

11,408,210 cevap

34,945 kullanıcı

...