0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar nöbetçi doktora gittim benimki tatildeydi çatı muayenesi yapmaya çalıştı kendimi kastım diye hemen bıraktı hiç uğraşmadı bile sen normal doğuramazsın daha çatı muayenesi olamıyorsun falan demeye başladı özel olucak bir de bütün cesaretim gitti napicam bilmiyorum yarın kendi doktorum çatı muayenesi yapacak ama nasıl olucak bilmiyorum çok korkuyorum o anda ne düşünebilirim ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz cati muayenesi cok kolay bi acima bisi yok kendini kasma ayrica o slk doktorun dediklerinide uzulme
tarafından
Canım yinede muayene edin siz dedim yok asistana hasta uyumsuzluğu nedeni ile yapılamadı diyor çokta bişey yapmadım sadece kendimi sıktım biraz daha sokmadan çöpe attı elindeki şeyi
tarafından
Sen bosver o ayarsizi
-Reklam-
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Rahat olursan hic hissetmesin 
0 oy
tarafından
O kadar kasmana  gerek yok canım düşünme hiç serbest bırak kendini sen ne kadar kendini kasarsan o kadar canin acır 
tarafından
Acimasindan çok o işlem beni kasıyor canım
tarafından
Hic düşünme içinden şarkı söyle benim çatım o kadar farkı doktor muayene edebilmek için oldukça zorlanıyor ben dahi o muayeneyi olabiliyorsam normal çatıya sahip kadınlar hayli hayli olur hiç kafana takma ")
0 oy
tarafından
10 saniyelik islem korkmana hic gerek yok rahat birak kendini canim canini avitmiyo bile
tarafından
Çok kasıyorum elimde değil
tarafından
Sakin kal baska seyler dusun canim inanki hic acimiyor
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç  korkma  2 saniyede  bitiyor  ve Hiç  acımıyor  merak  etme 
0 oy
(30 puan) tarafından

Öncelikle çatı muayenesi saniyelik bir muayene doktorun hastasıyla o şekilde konuşması doğru değil kendi doktoruna bu durumu anlatmalısın çatı muayenesi yaparken nefes al ver o zaman gerginliğin azalacaktır 

0 oy
(10,783 puan) tarafından
Bana da köpek doktor sen nasıl cocuk yaptın demişti bende sikayet ettim ahlaksızlık yaptı diye. İşine son verildi diye haber geldi özeldi
(10,783 puan) tarafından
Aynen oyle hele o devletteki ebeler.
tarafından
Benim şansıma devletteki daha ilgili çıkıyor ozeldeki resmen beni besliyor gibi davrandı hep :Dd
(10,783 puan) tarafından
Hem para vercem hem azarlıcak oldu be. Ben bashekimi kaldırdım ayaga oyle yapınca. Sansıma da 2. Cocugumda bir iyi doktora denk geldim bir iyi. Allah razı olsun ondan
tarafından
Bende devlette alttan muayene oldum bunun on katı zorluk çıkardım bildiğin sakin davrandı rahatlatmaya çalıştı işini de yaptı
tarafından
Ozel devlet meselesi degil bence onemli olan insan olmasi halden anlamasi. Ben de ozelde dogum yaptim doktorum açılmam var mi diye kontrol ederken ayagini bacagima dayayabilirsin dedi bildigin tekmeledim kadini hic sesi cikmadi 7 saat suni sanci aldm bi kere of demedi tm parasini aliyo yapmak zorunda ama gercekten cok ilgiliydi
0 oy
tarafından
cati muayenesinin alttan muayeneden bir farki yok cnm buradan yorumlari okuyup da bosa korkmayin
0 oy
(945 puan) tarafından
Allah aşkına bişey yok sadece saniyelik bir muayene korkma canım, kendini kasarsan acır rahat ol
tarafından
Canım acısa da susucam kendi doktorum çünkü çok kastigimi görürse ya seni sezeryan yapalım derse
(945 puan) tarafından
Aslında onun kendini kasmakla değil de, çatın normal doğuma müsait mi diye bakmak için yapıyorlar benim bildiğim ben sezeryan oldum ama bana da yaptılar çatı muayenesi, acıtmıyor kasma kendini kasarsan daha çok acıtır
0 oy
tarafından
Kendini kasma canım korkulcak bişey yok 10saniyelik bir süre doktora bakma sen
0 oy
tarafından
Canim korkilacak bir sey yok 3 cocugum var kac ker oldum oglumda 14 beri oldum kanamalarin oldugu icin.kendini kasma.saniylik bir sey.sabrli doktor bulmak zor kuzum simdiki doktorlari ekseriiyeti asabi.yarin kendini kasma rahat birak.sanki bakmiyormus gibi dusun
tarafından
Aynen canım o an dişimi sıkıp bişey belli etmemem lazım kendi doktorum çünkü ya derse sen çatı muayenesi olurken zorlaniyorsun seni sezeryan yapalım
tarafından
Dislerini sikma rahat ol.kasdidikca dogru bakamiyor.ve canin yaniyor.derin nefes al ver bitdi
0 oy
(10,215 puan) tarafından
10 sn bile sürmüyor korkma hiç derin nefes al bitecek hemen 
0 oy
tarafından
Kendini rahat bırak zorlanmayacaksın. Kendini korkutma. Benim hemsirem muayeneyi yaparken kendini rahat bırak ilişki gibi kolay demisti :D oyle söyleyince rahat bıraktım kendimi o yuzden zorlanmadim
tarafından
Canım ben ilişkide de öyle kasıyorum çok zorlanıyorum zaten sorun da orda
tarafından
Valla ne diyeyim ilişkide zorlanmıyorum ben :D o yuzden rahatim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 157 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,145 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 304 göst.
0 oy
5 cevap 829 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu

378,172 soru

11,318,496 cevap

34,765 kullanıcı

...