+2 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızımın kıyafetlerini ihtiyaç sahibi anneye ulaştırmak için post açmıştım yasak post diye kapatılmış. Anlamıyorum bütün gün kaynana eş çekiştirilen yerde yardımlaşmak mı yasak post? Biz toplum olarak gerçekten iyileşemeyiz
notu ile kapatıldı: Admine özelden yaziniz kurallar hakkında sizlere bilgi verir

5 Cevaplar

0 oy
(3,551 puan) tarafından
Canım sanırım öyle böyle derken işi satışa döküyorlar.. Bu sefer de sayfa satış ilanından gecilmes diye izin vermiyorlar 
tarafından
Amacım satmak değil sadece 3 ay giyilmiş hatta hiç giyilmemiş kızımın kıyafetlerini ihtiyacı olan bir annemize hediye etmek onun mutluluğu bana yeter amacımın yardımlaşmak olduğunu belirtmiştim:(
tarafından
ben istersem çok mu yüzsüz olurum aceba
-Reklam-
0 oy
(48,731 puan) tarafından
uc kagitci cok var ondan
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Toplum olarak iyilesememek ile ne alakasi var yad kaynana postu ile burası neler gordu bu isi ticarete doken sonra uygulamayo sorumlu tutan kisiler gordu onun için burasi yardimlasmak dan cok dertlesme sohbet etme yeri komple gizlenmiyor zaten özelden isteyen iletisime gecsin diye 

Yasak olmasa burda ne satis biter ne reklam ne durumu gercekten kotu olmayan insanlarin actigi postlar 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Iyi niyet suistimali olduğu için yasaklanmak zorunda kaldı. Post kapatılsa da anasayfada duruyor ve ihtiyaç sahipleri sizinle özel mesaj dan mesajlasarak iletişime geçebiliyor.
0 oy
(9,262 puan) tarafından
Sen iyileşemeyeceğimzi duşunursun ama senin iyiligin için DOLANDIRICI olan kişilere yardım ypma die syfa kurucuları seni duşunur ;))
tarafından
Ben kendi iyiliğimi kendim düşünürüm yardımımı yapar ortada bir yalancı varsa Allahla onun arasında. Ama burada kocasıyla sorunlarını anlatıp çözüm arayan insanlardan beni anlamasını beklemem benim hatam haklısınız:D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 369 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 2,296 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sv tht (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.