0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 11 haftalık olduk ama soğuk şeyler tüketmekten boğazım ağrıyor Bi de üstüne halsizlik var afedersiniz ama daha yeni ağda yaparken onu bile yarıda bıraktım o derece halsizlik var üstümde ne yapsam geçer bu lütfen yardım edin ayakta 5 dkdan fazla, durunca eşim ayağım titriyor 

7 Cevaplar

+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Bol bol su iç ve dinlen canm tansiyonun mu düşüyor acaba
tarafından
Biniyorum ki canım iki gündür  inan diyorum ya yarın doktor kontrolm var ağdayı bile yarım bıraktım :((
-Reklam-
+1 oy
(1,485 puan) tarafından
Yat dinlen illa bir şeyler yapmak zorunda değilsin ki evdeki işler beklesin bir süre 
tarafından
Yok canım bişey yapmıyorum zaten ama yarın doktora gideceğim için ağda yapıyodum afedersin ama onu bile yarım bıraktım
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ilık lomonlu bı bal şerbeti yap canım dik ayaklarını yat biraz bol su iç tansiyonun dusuuordur tuzlu ayran icebilirsin
tarafından
Sağol canım çok teşekkür ederim :)
0 oy
(517 puan) tarafından
Bende 5 haftalık hamileyim aynı durumdayız  canım. Belki de yansiyonumuz duruyordur istersen bi tuzlu ayran yap ic bana hep iyi gelir
tarafından
Benşmki 6 haftada başladı ama ondan beri ilk defa bu kadar kötü oldum :-(
0 oy
(1,691 puan) tarafından
bendede ayni problemvar halsizlik asiri sekilde bende 11+2 yim
0 oy
tarafından
Ilk uc ay yorgunluk cok olur canim kendini zorlama elinden geldigi kadar, zamanla duzelirsin
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bendede var aynı şikayetler bende aynı sen gibi 11 haftalıgım kolumu kaldıracak halim yok :( bu benim ikinci gebeligim ilki o kadar rahat geçtiki

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 279 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 470 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde eskiprofl (15 puan) tarafından soruldu