0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (11,019 puan) tarafından
Bu gun mest oldum mesttttttt

Allah affetsin ama bir hosuma gitti ki sormayın kızlar. Pek laf sokmak vs huyum degildir pat pat derim diceğimi geri vitesim yoktur ama bu gun bir laf çarpasım geldi. Bu gun kocamla yan yanayken dedim ki annem bana ve kardesime telefon alacakmış. Bakmaya gittiler dedim. Bu arada görümcem de yanımızda. Kadında dogal olarak Kocam beye dönüp neden kayınvalidene aldırıyorsun karının telefonunu sen alsana dedi. Kocam beylerrr bu lafa sinirlendi ve o beynince bana laf sokacak kücük düşürecek yaa. Annene soyle oppo alsın o guzel 5 binlira ama dedi. Bir görseniz bir alaycı ses tonu. Aklınca işte yazıkkkk =) aaa bakayım ama annem iPhone 11 alacakmış bize dedim. Veee Kocam beyler G*T OLDU. =)) İçimin yağları eridi.böyle hazmedemeyip kıskanıp hasetlenirse böyle de gt ederler adamı=) yaptım pişman degilim =) 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,130 puan) tarafından
Bence hic hoş değil yaptığın. Telefon istiyorsan eşine soyleyebilirdin. Yada görümcen yokken eşini küçük düşürmeden ne yapacaksan yapsaydın
(11,019 puan) tarafından
Ya ille cıkacaksınız demi. Ben telefon filan istemedim kimseden. Annem alacagım dedi. Kardesime alıyormuş bana da alacakmış. Ne var? O zaman o da eziklik yasamadan duzgun konuşacak
(2,130 puan) tarafından
Sen eşine bu gözle baktıkça mutlu olamazsın bacım. Esin de seninle mutlu olamaz. Eziklik yaşamadan düzgün konuşacak yazmışsın. Ezik hissettirmek isteyen zaten sen mişsin. Bilerek gorumcenin yanında kendin soylemissin, üstte kendin anlatmışsın. Eşini beğenmiyorsan yada küçük görmek istiyorsan neden evlendin. Saygın yok kusura bakma. O yüzden sevgin de olmaz. Sen böyle bir insan oldukça da eşinden birşey beklemen saçma olur.
(11,019 puan) tarafından
Seninle atısma amacında degilim. Benim hayatımı ve ne yasadıgını bilmeyen bir insansın o yuzden kalpte kırmak istemiyorum. Ama sana tavsiye deveyi diken insanı dürten kıymetlidir.
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Ne mutlu sana :D

(11,019 puan) tarafından
Sorma vallaha =)
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Aaaa çok güzel olmuş beee iii olmuş içimin yağları eridi
(11,019 puan) tarafından
Kız benimde. Eee etme bulma dunyası
0 oy
(6,366 puan) tarafından
Oppo kesmez beni aslanım iphonecuyum ben diyeydin djsjsjs varsa o popiş sende sen al derdm
(11,019 puan) tarafından
O kadar gitmedim kavgaya girmeyelim diye ama o yüzünün sekli var ya ömre bedeldi. Sen birde alınca gör sinirinden 2 gün boynu tutuk gezer =D
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Ay ben bile Burda rahatladım oh olsun oh olsun kıs-ka-nan-lar çatlasın  kıskananlar çatlasın :D
(11,019 puan) tarafından
İçimden yasadım ki sigara kullanmıyorum=)
(4,697 puan) tarafından
İyi ben yaktım senin yerine bide oh çektim :D
(11,019 puan) tarafından
Yak kız yakkkk=)
(4,697 puan) tarafından
Gözün aydın annene sarıl öp mutlu oldum valla
(11,019 puan) tarafından
Öpcem Öpcem bir göreyim =)
0 oy
tarafından
Ayyy alınca resim at bari kız
(11,019 puan) tarafından
Atarım canım. Ya vallahi billahi telefon umrumda degil. O alaycı tavrıyla bir kere daha üzemedi beni kendisi mort oldu ya ona sevincim
tarafından
İyi yapmışsın bazen hakediyor lar
(11,019 puan) tarafından
Ha ediyor vallaha
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Ahhahah vay deli vay. . Mort etmişsin ikisinide.. Zevkten dört köşe olmus sun ama iPhone 11 bu de yapar yani.. Ohhh sefam olsun deseydin... 
(11,019 puan) tarafından
Kız bak telefon umrumda degil gercekten. Boyle mort oldu ya sevincim ona

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 485 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 343 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 508 göst.
10 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu