0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Böbrek taşım var demiştim 2 kez acilde idrar testi yapıldı enfeksiyon ve taş çıktı. Her neyse 3 kutu ilaç kullandım sonra tekrar acile gittim tekrar aynılarını yazdı ve yine kullandım ekstra olarakta bira yoğurt suyu maydonoz suyu kullandım. Ama nasıl desem daha önce küçük yaşta böbrek taşı düşürdüm böyle bir şey değildi ağrı yan kısımlarimdaydi. Nasıl kendi kendine bu teşhisi koyuyorsun diyecek olursanız ilişkide ağrı sonrasında ağrı vardı eşimle küsmeden önce girdiğim ilişkimde. İdrar yaparken kanlı ve ağrı onun dışında bel bacak ağrısı ve cinsel organımin düşecek gibi hissetmem. Bunlar var çevrenizde bu hastalığa sahip olanlar var mı belirtileri nelerdi birde aşırı derecede kokulu akıntım var pentiden aldığım iç çamaşırım vardı siyah normalde hiç böyle bir şey olmamıştı asitli bir akıntı arkadaşlar çünkü iç çamaşırım orta kısmı yani akintinin olduğu kısım çamaşır suyuna deymiş gibi oldu siyahtan kırmızı oldu iç çamaşırı yikadikca fark ettim

4 Cevaplar

0 oy
(48,821 puan) tarafından
doktora git mutlaka Allah korusun
-Reklam-
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Rahim ağzında yara olabilir canım dediğin gibi kendi kendine tanı koyman yanlış. En yakın zamanda doktora git bence
0 oy
(238 puan) tarafından
smear testi veya hpv testi yaptırın mutlaka
0 oy
(299 puan) tarafından
Canım CRP değerine baktr iltihap yanma yapar bide rahimde siğil de olmuş olabilir sürüntü örneği almaları gere bide hemogram vercek kesin sonuç için geçmiş olsn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
2 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12345678923 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
0 oy
5 cevap 343 göst.

381,701 soru

11,426,990 cevap

34,987 kullanıcı

...