0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (280 puan) tarafından
1 yasinda kizim var mama yemez inek sutu verdim icmiyo yemeklerden yemiyo abur cubur aliyom yemiyo bitek beni emiyo sutum yetmiyo acikiyo agliyo ben ne yapabilirim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım doktora götürdün mü bence bi doktora götür boğazı ağrıyo olabilir bir rahatsızlıği olabilir ama şimdiye kadar herseyi yemesi gerekir di 

(280 puan) tarafından
Bi corba kasigi  yiyo sadece doyarmi sizce cirba olsun yemek olsun bi kasik yiyo tadini alana kadar tadini alinca yemiyo
tarafından
Doymaz canım küçücük de olsa bir kase yedir mutlaka ben yediriyodum yemiyodu ama bir kaç kaşık zorla yedirince hepsini yiyodu 5 kaşık yese bile yeter ona sonra emzirirsin zaten aç kalmamış olue
(280 puan) tarafından
Iste yemiyo tadini aliyo yemiyo daha
-Reklam-
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Doktora götursen iyi olur canim
(280 puan) tarafından
Dis cikariyo ya ondan olabilirmi acaba smdi aklma geldi eskiden yerdi cnku herseyi
(1,064 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benmkiside 7 aylk dis ckrck sanrm benmkide yemiyor jel aldim damagina surdum oyle az az yemeye basladi
0 oy
tarafından
Daha oncede aynimiydi yoksa bu aralar mi boyle
(280 puan) tarafından
Bu aralar eskiden herseyi yerdi sutum yetiyodu o zmnlar ama artik yetmiyo bisyler yemesi lazim
tarafından
Cani istemiyodur canim zorlama istersen simdi tam meyve zamani meyve ver
(280 puan) tarafından
Onlardan da bi kac kez isiriyo ondan sonra yemiyo
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benimkide 2 yasinda son disleri cikarken ondandir dedim ama o donem bitti hepsi tam dislerinin hala yemiyo aylardir bi deri bi kemik. Dr lara goturdum kac kere istah acici balik yagi vitaminli sut vs veriyorlar ama nafile ise yaramiyor. 10.5 kilo kizim en az 12 13 olmasi lazim oysa. Cok uzuluyorum butun gun ac geziyot kahvalti yok oglen yemegi yok aksam yok arada bir seker çikolata kraker yiyor oda bazen bide gunde 1 biberon sut iciyor cicibebeli o kadar. Onlarida yeni vermeye basladim bari midesini tutsun diye yoksa hepten ac duruyo :((
(280 puan) tarafından
Benimki kilosu normaline gore fazla zaten iste bende surkli yemesine alistim smdi yediremiyom bisy kabak falan yerdi simdi tukuruyo hemen
(3,151 puan) tarafından
Zorlama kilosu iyiyse canim. Benim kizimds onceden oyleydi her sabah yumurtasi yogurdu peyniri hep yerdi butun corbalari icerdi simdi agzina surmuyor sevdigi seyleri bile yemiyor dr da zorlamayin diyo zorlarsan daha cok tiksinir. Ben zorlamadim hic tekrar yogurt falan yemeye baslamisti duzelmisti simdi yine bozuldu. Donemsel galiba.
(280 puan) tarafından
Himm olabilir bide bu ara disleri cikiyo 4 dis birden ondan da olabilor blki
(3,151 puan) tarafından
Ondandir o zaman zorlama ustune gidersen ters teper.
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Koz bnim yeğenimde öylr ağzına verilen şey taneli olunca eşiyle alıyo taneciksiz olursa diliyle geri itiyo dpktora götürcek sende götür
(280 puan) tarafından
Ot yemeklerini severdi ispanak pirasa falan onlardan yapicam yarin bakalm yiycekmi tatil bi biteydi goturcem ztn doktora

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,290 cevap

34,813 kullanıcı

...