0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar cumartesi gününden beri geçmeyen bir boğaz ağrım var evde kendimce yaptığım hiç bişey işe yaramadı bugüne kadar etki ederdi hamileyim üstelik de aşırı halsizlik ve boğazım da gıcık var öksürük ve ağrı var ne yapacağım bilmiyorum çok değişik bir şey boğazdaki soğuk içtiğim içinde olsa geçerdi şuana kadar kendimi biliyorum 

Birazdan başka bişey için sağlık ocağına gideceğim ama korona testi de alıyor mu bilginiz var mı 

Ne yapacağım ya korkuyorum :(

2 Cevaplar

0 oy
(5,736 puan) tarafından
Bazı yerlerde yapıyorlar aile hekimin kimse numarası varsa ararsın canım söylerler çok geçmiş olsun 
tarafından
Teşekkür ederim :(
(5,736 puan) tarafından
Sen sağlık Bakanlığı'nı ara hamile olduğunu belirtilerini söyle canım bakalım gelceklermi eve
tarafından
Karantina durumum olmadığı için gelmiyorlar ya karantina da olmam lazımmış yada temaslı evde birinin olması lazımmış
(5,736 puan) tarafından
Belki hamilesin gidicek halin yoktur gelirler diye dedim ama çok insafsız bunlarda
tarafından
Kimin ne umrunda ki
-Reklam-
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Saglık ocagında yapıldıgını hoc duymadım. Toplu tasıma kullanmayacagınız En yakın hasyaneye basvurun bence 
tarafından
Yok işte öyle bir yer

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Senajhkl (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,948 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (567 puan) tarafından soruldu

397,064 soru

11,875,976 cevap

35,990 kullanıcı

...