0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 1 haftadır annemlerdeyim birlik oturuyorlar gelinle burda hep yardım ederim 2 tane bebeği var ya onlara bakıyorum o rahat yapsın iş diye yada ben iş yapıyorum o çocuklarınla ilgileniyor neyse çarşamba ben geldim perşembe o annesine gitti dün geldi. Gittiği gün birşey yoktu dün akşamdan beri yüzüme bakmıyor konuşmuyor bende onun inadına bir şeye elimi atmadım iyi mi yaptım kötü mü aramız da hiç bir sorun da yok yani

10 Cevaplar

0 oy
(2,283 puan) tarafından
Allah Allah nie bi anda tavır aldı ki acaba orda kaliyosun diyemi 
tarafından
Ama ben 5-6 ayda bir geliyorum buraya ki zaten biz sadece 1 gün görüştük oda annesine gitti o yokken evin işini gücünü yaptım tertemiz buldu yani anlamadım ben de
-Reklam-
0 oy
(544 puan) tarafından
Sorsana canım ne olduğunu bişeye kırılmış belkide
tarafından
Annem sordu benim yerine ne oldu bir sorun mu var diye olsa söyler lafını esirgemez yani anneme yok burşey dedi sadece o kadar
(544 puan) tarafından
Gel gitleri var heralde o zaman bş sıkıntı yoksa insan niye surat asarki
tarafından
Belki annesi gilde Bi sıkıntı olmuştur. Başka Bi sıkıntısı sorunu olmuş olabilir. Bizimde kendi ilemizle sorunlarımız olabildiği gibi
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Allah Allah. Bir şeye mi kırıldı acaba, konuşmayı denesen?
tarafından
Annem sordu benim yerine ne oldu bir sorun mu var diye olsa söyler lafını esirgemez yani anneme yok burşey dedi sadece o kadar
(4,589 puan) tarafından
Garip...
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ben anneme gıttım geldım sen nıye hala burdasın tavrıdır o
(1,014 puan) tarafından
Istersen hergun gıdersın. Bızım gelın hıc ıstemezdıde ordan esınlendım.
tarafından
Ben de hiç bir is yapmıyorum şimdi vallah hem konusmaycak hem iş yapcam
(1,014 puan) tarafından
Aman sen ısı onun ıcın yapmıyosunkı. Sonucta annende yasıyo o evde. Tut gene kenarından kösesınden. Yedı ıctı gıttı olmasın
tarafından
Doğru söylüyorsun kuzum
tarafından
Onun konuşmasıyla mi iş yapıyorsunuz sonuçta anneninizin evi gelin olsun olmasın siz yapmak zorundasınız üstelik 2 bebeği var diyorsunuz
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Durup dururken tavır alan değişen insanlardan nefret ediyorum valla. Varsa bişey de yani açıkça ne uğraştıryosun ki bence annen değil de sen sor köşeye çekip bir sorun mu var canm de. Yok derse dediki sanki tavırlı geldin bana mı öyle geldi de. Öğrenmeye calis.illaki varsa bişey söyler. Ama temizlik konusuna gelince orası senin annenin yaşadığı yer bence gidince yardımcı olmak zorundasın canm.gelin de orda yaşıyor olabilir tabiki evi temizlemek arkasını toplamays mecbur , ama sende gidince yardım et sonuçta senin öz annen onun öz annesi değil. 
tarafından
Evet canım haklısın o anlık iş yapmıycam dedim de yaptım ben yine sonuç olarak anneme yapıyorum ben. Dediğin gibi de sordum bir sorun mu var tavırlı gibisin dedim yok dedi kalkti gitti yanimdan artik benlik birsey kalmadi bende konuşmam onla olur biter
(2,165 puan) tarafından
Aynen öyle yaparsın canm sen sormuşsun daha sormana gerek yok artık sıra onda
0 oy
tarafından
Allah Allah. İnatlaşmadan önce sorsaydın keşke ben bilmeden seni mi kırdım neden böyle davranıyorsun diye 
tarafından
Sordum canım yok dedi kalkti gotti cevap bile vermedi düzgün
tarafından
Hımm. Bazen insanın sinyalleri gidiyor sebebsiz yere belki onun da öyle olmuştur. Düzelir canım kafaya takma
0 oy
tarafından
Ben birlik oturmuyorum ama bende annemlere gittiğim de görümce geldi bazen benimde alındığım çok şey oluyor, sen annene sık sık gidiyorsan gelin gidemiyorsada cephe alabilir, zaten evin üstünde rahat etmez kız sende 1 hafta kadar misafir gidince rahatsızda olmuş olabilirsiniz
tarafından
Ben 5-6 ayda bir geliyorum 10 gün kalıyorum kendi her ay gidiyor en fszla 2 ayda bir 1 hafta kaliyor ki zaten kircak birsey olmadi biz sadece 1 gün görüştük ertesi gün o gitti annesine sordum da yok birseu dedi gitti cevap bile vermedi
0 oy
tarafından
Büyük ihtimal orda kalmanı istemiyor hani direkte söyliyemiyordr ondan surat yapıyor olabilir 
tarafından
İstediği kadar yapsin valla 6 ayda bir geliyorum hic moralimi bozamiycam onun için
tarafından
Ya yinede düşüncesini bilemeyiz ama sanki öyle gibi aman sizde hiçbirşey yokmş gibi davranın düzelir ya
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kötü yapmışsın annesinden ayrıldı içi buruktur öyle davranma
tarafından
Kız her ay gidiyor 1 hafta kaliyor orda zaten ben ne yapayim 6 ayda bir geliyorum bana böyle mi yapmasi gerekiyordu
(7,768 puan) tarafından
Yani bilemiyorum kuzum bi abim ve gelinimiz yok görümcemde bekar ama asla öyle davranmam o gün moralim bozukta olsa kaynanamlarn kapıdan girerken güler yüzümü takarım yani bu iki yüzlülükmüdür bilmemde moralimn bozuk olduğunu belli etmem sadece gelininizle ilgili tahmin yürüttüm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Senin biseyin mi var iyi misin diye sorardım ben olsam
tarafından
Sordum yok dedi cevap bile vermedi

İlgili bir soru bulunamadı

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...