0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (10,046 puan) tarafından

Kızlar ev işleriniz ne durumda :) Ben sıcak olmadan temizliğimi yaptım. Balkonu yıkadım, lavaboları, banyoyu temizledim, süpürdüm sildim evi, mutfağı temizledim. 2+1 yeni evim o yüzden temizliği kolay çok seviyorum :D 

Bu arada salonumla mutfağım bir bar sandalyesi alacağım diğerleri küçük kaldı bakmayın:D 

image

20 Cevaplar

0 oy
(15,647 puan) tarafından
Yeni kahvaltı yaptık biz 
(10,046 puan) tarafından
Afiyet olsun tatliş hamile:)
(15,647 puan) tarafından
Sağol kuzum :) evimi toparlicam banyo temizlenecek diğer türlü yaptım dün
(10,046 puan) tarafından
Bitmiyor ki balım ya her gün her gün bir şey çıkıyor:)
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Kahvaltı yaptım bebiş uyuyo daha az keyif yapıp baslicam işlere 
(10,046 puan) tarafından
Kolay gelsin canım:)
(3,739 puan) tarafından
Saol canım :)
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Yeni uyandik dur hele☺️ çocuk  yokmu be bacım 
(10,046 puan) tarafından
Var kız 7de uyanıyor eşime kahvaltı hazırlıyorum 8de o gidiyor sonra yapıyorum işleri kızım 2 yaşında pesimde sürekli ama oluyor :D
(2,699 puan) tarafından
Benimkide 11 aylik yanindan ayrılınca  agliyo  kafayi yicem
(10,046 puan) tarafından
Aynı valla az büyüsün rahatlarsın dediler daha beter oldu bi de hala emiyor sürekli meme derdinde pesimde :D allah yardımcımız olsun canım
(2,699 puan) tarafından
Hepimizin insallah valla büyüdükçe  daha anneci oldu
0 oy
tarafından
Bende dün bütün temizliğimi yaptim bugün rahatım cnm bebişi doyurdum geri uyuyacz senin de ellerine kollarına saglik ohh misss olmuş pırıl pırıl 
(10,046 puan) tarafından
Seninde ellerine sağlık kuzum bugünde keyif yap :)
tarafından
Aynen cnm kahvaltıyı 7 de yaptık eşim işe gitti bizde minik kuşla keyif yapıyoruz  :-))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sular kesik dünden beri :(
(10,046 puan) tarafından
Ay neredesin ki canım
0 oy
tarafından

Sadece çamaşır astim :)) kahvaltı yapıyoruz

image

(10,046 puan) tarafından
Afiyet bal şeker olsun balım mutfağın çok güzel:)
tarafından
Teşekkür ederim kuzumm.. yeni ev aldık Mayıs'ta taşındık ama daha 5 gündür kalıyoruz
(10,046 puan) tarafından
Hayırlı olsun bitanem güle güle oturmayı nasip etsin Rabbim inşallah:)
tarafından
En güzelleri senin olsun canım ♥️
0 oy
(76 puan) tarafından
Ben hala yataktayım 
(10,046 puan) tarafından
Bebiş yok mu kız:D
(76 puan) tarafından
Gece uyumadı mübarek oda uyuyor simdi
0 oy
tarafından
Bende kalktım yatağımı topladım evimi süpürdüm sildim tuvalet banyo el yıkama yerini güzelce temizledim şimdi de eşimi bekliyorum gelsin ki kahvaltı yapalım eşim çarşıya gitti işi vardı 
(10,046 puan) tarafından
Ohh ellerine sağlık severim temiz hatunları afiyet olsun canım:)
tarafından
Sağol canım buyur gel beraber olsun :)
(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yemiş kadar oldum :)
tarafından
Rica ederim canım o zaman afiyet olsun :)
0 oy
tarafından
Mutfak toplandı sobanın üstüne yemek koyuldu ekmek hamuru yapıldı yataklar toplandi şimdi kalkip pilav yapicam ev kalablik ve köyde olduğumuz için işler hic bitmiyor artık dogursam da şöyle 3 5 gün yatsam artık birde 4 buçuk yaşında kızım var o hepsine bedel 5 dakikası yok vallaha 
(10,046 puan) tarafından
Ohh mis ellerine sağlık canım ne güzeldir şimdi köy evi, köy ekmeği miss gibi ya :)
tarafından
Ahh gel birde bana sor :D artık günlük rutin işlere döndü vallaha yoruluyorum çok inanki :D evdekilerin hepsi bağ bahçe işlerine gidiyor ev işi daha zor vallaha ya
0 oy
(135 puan) tarafından
Onlar bana ben onlara bakıyorum çünkü bebem küçük durmuyor uyursa inşallah yapacağım erkenden bitmiş işlerin ne güzel canım yaa
(10,046 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında biraz rahatladım ama tam değil sürekli peşimde yapıyorum işleri canım:D allah yardımcın olsun yaparsın sende canları sağolsun onların napalım:)
(135 puan) tarafından
Aynen öyle canım canlari sağolsun 3. evladım diğerleri büyük 17 12 yaşlari yıllar sonra birazda geç olsun işler :)))))
(10,046 puan) tarafından
Ooo seninkiler büyümüş canım maşallah Allah bağışlasın:) arada oluyor öyle ya her gün her gün birazda keyif yapmak lazım:)
(135 puan) tarafından
Çok şükür canım büyüdüler inşallah hayırlısı ile bu bebemide büyütürüm iş zaten bitmiyor her gün aynı:))
0 oy
(2,593 puan) tarafından

ohh maşallah erken kalkan yol alır misali her şeyi bitirmişsin işteyim dün üstten bir süpürmüştüm oğluma kahvaltı hazırlamıştım mutfağı toparladım yatağı topladım çıktım valla :)

(10,046 puan) tarafından
Çalışınca öyle olur canım ne yapacaksın keşke bende çalışsam kızım biraz daha büyüsede:)
(2,593 puan) tarafından
ev iş çocuk koca hepsi çok oluyor canım ya benim oğlum 8.5 aylıkken döndüm işe şuan 13 aylık :)
(10,046 puan) tarafından
Zor olmadı canım ya bebisinden ayrılmak ama hayat işte mecbur bırakıyor insani :)
(2,593 puan) tarafından
çok zor oluyor hele artık baya anlıyor sabahları evden çıkmak çok zor ağlıyor cüzdanımı alıp kaçıyor kucağımdan inmek istemiyor görüntülü konuşuyoruz ağlıyor anne gel diye
0 oy
tarafından

3 bebeyle anca kendime geliyorum daha yeni sütlerini içdiler ben de kahvaltı hazırlıycam kendimede 

(10,046 puan) tarafından
Rahime kız valla 3 çocukla nasıl idare ediyorsun helal olsun. Ben daha çocuk istemiyorum Rabbim isteyene versin inşallah:D afiyet olsun canım
tarafından
Sağol gülüm ayyy iptalim kız ortanca da sabah sabah sabah bezi çıkarmış kıçından daha gözümü açar açmaz ortaya işedi uykulu uykulu hiç çekilmiyor yawwww bulanık görünüyo herşey gözüme valla çok zor oluyo yaaa ama yapacak bir şey yok kahvaltı yapacam sürüne sürüne üşeniyorum da :=)
(10,046 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım valla zordur ben bitane ile anca dayanıyorum bi de hala emiyor kız 2 yaşında çıldıracam:D hepside erkekti dimi senin eyvah eyvah daha bi yaramazlar sanki erkek çocuklar ya :))
tarafından
Oooo hemde nasıl yaramaz kız bir dakka oturmazmı insan yorulmaz mı yok anam yok yorulmuyolarda şimdi son beşik 1 yaşına girecek ekimde o da başlar
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Afedersin ishal olmusum bi toplaya bilirsem kendimi yapacam islerimi
(10,046 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(6,053 puan) tarafından
Saol ebruu❤
0 oy
tarafından
Hiç bir iş yapmadım oğlanı asiya götürdüm geldim canımda hiç bir iş yapmak istemiyor valla 
(10,046 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım oğluşuna aman bugünde yapma boşver:))
tarafından
Daha gün uzun bakalım elbet bir ara yaparım ")) sagoalsin canım benim
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Oğluşu yedirdim uyuttum ortalığı topladım tuvalet banyo ya çamaşır suyu döktüm çamaşırlari topladım katlayıp bı çorba koyacağım ama oğlum uyandı onu sallıyorum inşallah geri dalar
(10,046 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım inşallah tekrar uyurda rahat işlerini yaparsın:)
0 oy
tarafından

Valla çılşkansın Bn hala yataktayım :D

(10,046 puan) tarafından
Sabah yapıyorum işimi öğlen uyuyorum kızımla yeni uyandım bende:D
0 oy
tarafından
Daha yeni kalktik kahvalti yapcaz hamarat hanim sabahtan bitirdi isini :)Masallah
(10,046 puan) tarafından
Hep böyleyim canım sabahtan yapıyorum öğlen uyuyorum kızımla:)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bende bitirdim bi banyo kaldı cocuk uyuyunca yapcam sonra yatışşş:D 
(10,046 puan) tarafından
Ben de sabahtan yapıyorum canım öğlen kızımla uyuyorum yeni uyandık en mantıklısı böyle:D
(25,224 puan) tarafından
Aynen valla benimki de şimdi uyudu kurabiyemi bile yaptım :D
(10,046 puan) tarafından
Ohh miss ellerine sağlık canım:D
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bende sabah erken uyandığım için yaptım bitirdim işimi 
(10,046 puan) tarafından
Ne güzel canım ellerine sağlık:)
0 oy
tarafından
Bisürü iş beni bekler sadece kahvaltı yedik kızımı uyumuyorum hiçbirşey yapasım yok
(10,046 puan) tarafından
Temizlik bana terapi gibi geliyor valla hep yapasım var :D
tarafından
Ay kız gel bizede

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 301 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde masalım0435 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 145 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy