0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (705 puan) tarafından
Yaklaşık 11 ay önce sezaryen doğum yaptım. Doğumdan sonra 10 gün içinde toparlanmiştim bol bol yürüyüş yapmıştım vs. 

Yaklaşık 4-5 aydır omurga kemiğimde tam spinal iğnenin yapıldığı yerde bir ağrı var. Bel ile sırt arasında bir noktada. Kemiğe bastırdığım an canım gidiyor resmen. Bu durumu yaşayan oldu mu?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bn de geçen ay kaç defa doktora gitim belim kirildi resmen iğne yapiyorudm hep şimdi hala ağrıyor ama arada bir 
(705 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim. Belinin tamamı mı yoksa benimki gibi sadece bir nokta mı
tarafından
İlk doğumdan sonra iğne yapılan yerdi sonra komple oldu oğlumu kucağıma alamıyordum çok ağrıyordu bir ay işkence gibi oldu bnde emzirdigimde. N hep ağrı kesici iğne vuuryirdum şimdi arada agriyir bn spinal  artı genel oldum
(705 puan) tarafından
Ben doktorumla görüştüğümde hayır bel ağrısı falan yapmaz demişti. Bu ne o zaman ya
tarafından
Bana da dedi yapmaz ama bana yaptı
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım benim hiç geçmedi o ağrı hele doğumdan bir sene içinde falan alt alırken zor kalkıyordum bağıra bağıra
(5,721 puan) tarafından
Canım gittim birde emara girdim doğumdan sonra fıtık başlamışti o da etkiler ama eğilip kalktikca iğne yeri hala agriyo
(705 puan) tarafından
İlk çocukta böyleyse ikinci çocukta düşünemiyorum.
Sanada tekrar geçmiş olsun bende en kısa zamanda gideceğim inşallah
(5,721 puan) tarafından
Hepsinde bir olmaz canım ama yinede bilmiyorum ben kapanışı yapmisimdir inşallah ikizler benim ☺️☺️☺️
(705 puan) tarafından
Aa ne güzel maşallah Allah bağışlasın :) benim eşimde hep ikiz isterdi :)
(5,721 puan) tarafından
Amin canım AA hadi yaa :) Hem çok güzel hem zor bütün duygular bir arada kuzum
0 oy
(791 puan) tarafından
18 ay oldu dogum yapali bazi sabahlar belimin agrisina kalkamiyorum herkezde emziriyorsun die oluyo diyo baklmm
(705 puan) tarafından
Emzirmekle bek ağrısının ne ilgisi olacak ki anlamadim canim :/ doktora gitmem lazım sanırım
(791 puan) tarafından
Gece cok emzirdigimde oluyor genelde canmm
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Benim sırtım ve boynum iki senedir agriyir 

Ağrıyan belimi ln üzerine boyunda ekledim 

Kremsiz duramıyorum
(705 puan) tarafından
Benim kızımda emme bağımlısı olduğu için gece yanına uzaniyorum bazen emzirmeye.
O emerken uyuya kaliyorum tek yöne doğru bel boyun kollar felç :/
0 oy
tarafından
O ağrı geçmiyor ve 10 yıldır O ağrı çekiyorum ben
(705 puan) tarafından
Üzüldüm bunu duyduğuma :(
tarafından
Maalesef öyle bebegimi kucagmda uzn süre tasiyamiyorum hemn igne olan yer agriyor
0 oy
tarafından
Ben doğum yaptigimdan beri ağrıyo hiç geçmedi ne yapacam bilmiyorum ya ☹️
(705 puan) tarafından
Bende sonradan başladı. Bebişimde aşırı yoruyor dinlenemediğim içindir diye düşündüm de herkeste aynısı olmuş
tarafından
Malesef ki o iğneden dolayı ☹️
0 oy
(33 puan) tarafından
Bende 10 ay gecti üzerine yatsam ağrım oluyor 
(705 puan) tarafından
Yinede bir doktora görünmekte fayda var canım sanada geçmiş olsun
0 oy
(852 puan) tarafından
Aynısı bende de var canm. Arada ağrı saplanıyor. Sezeryan olanlarda genelde oluyormuş 
(705 puan) tarafından
Evet herkes aynısını yazmış ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
30 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 97 göst.
24 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.

377,979 soru

11,313,600 cevap

34,748 kullanıcı

...