+1 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Islak medil alayım dedim ama fiyatları neden bu kadar pahalı yaa slepy yeşil olanı kullanıyodum şimdi ne alsam bilmiyorum malum 2 side bezli bebelerin ucuz yollu ne alabilirim kızlar varmı öneriniz :ermm:

26 Cevaplar

0 oy
(1,808 puan) tarafından
Baby turco kessinlikle hem uygun hem kaliteli
tarafından
Ohaaaaa bee soyguncular
(1,808 puan) tarafından
Kizz daha da uygun yok ki
(564 puan) tarafından
......
(564 puan) tarafından
Bende yeni aldım baby turco 90 lı 24 paket 95 liraya aldım hepsi burada dan :)
tarafından
Aynen baby turco uygun bende bi koli aldım hakmarda 3paketi 5tl di
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 3lu baby turco aldim bu sefer çok güzel  cnm evet dediğin gibi uçmuş ama yapacak bir şey yok
tarafından
A101 den mi alsam fiyatları ne acaba
tarafından
Evet bende a101 den aldım 3lu 15 buçuk cnm
tarafından
Stok yapıyorum sürekli bir alacağıma 3 alıyorum daha iyi dolabının yarısı islak mendil
0 oy
(3,135 puan) tarafından
Canım a101 geliyor bazen üni baby dörtlü paket ben sürekli oradan alıp stok yapiyorum fiyatı da uygun 15 lira oğlum doğduğundan beri kullanıyorum çok memnunum
tarafından
Benim 24 lü almam şart 2 tane olunca bezli
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Babu turco alabilirsin. Ben trendyoldan topluca aliyorum daha uyguna geliyor. Indirimleri takip et
tarafından
İndirim yok kız şu anda ohaaa diyorum haa çok pahalı
(2,962 puan) tarafından
Oyle valla biz cocuga ayri aliyoruz. Kendimize dandik aliyoruz. Cocuk konu olunca mecbur para veriliyor
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Ben baby turco aldım paketi 4 TL'den 100 paket aldım eve stokladim hamileyim daha:D

(3,457 puan) tarafından
Senin haftalarda aldım canimsu an 28 oldum aldığım ıslak mendil şu an 6 -6.5 tl olmuş durumun varsa al stokla 200-250 TL fark var benim aldığım ile
tarafından
baya fark varmış valla ya bende artık bişeyler almak istiyorum hepsi son ana kalmış diye hem maddi olarak hemde zaman olarak zorlanırım hangi markayı aldin ilk gebeliğim hiç bilmiyorum da
(3,457 puan) tarafından
Baby turco ıslak mendil aldım internetten almadım ıslak mendili cnm
Bezide baby turco aldım 240 li trendyoldan 100 TL civarına almıştım indirim vardı
Bide 6 li 900 ml Dalin aldım trendyoldan toplu olunca daha uyguna geliyor
tarafından
anladım  canım çok sağol bende bi bakayim o zaman
(3,457 puan) tarafından
Bak canım bnm
0 oy
tarafından
Sensitive cnm ben onu kllaniyorm uclu paket 101 den
tarafından
Mendiva nasıl acaba birde fiyatı ne acaba
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Pamuk al lan ne para veriyon onlara hem pamuk en temizi. Ben şoktan alıyorum kare kare makyaj temizleme pamugu diye geçiyo 2 aydır onu alıyorum 70 tane var 5.25 tl fiyatıda. Zaten kaka yapınca yıkanıyo çiş yapınca da 1 taneyle siliyorum yetiyo. Elini ağzını bile silceğim zaman ıslak mendil hiç kullanmadım bu zamana kadar hep pamuk 
tarafından
Doğru hava sıcak ama ne biliyim :))
(131 puan) tarafından
Ben yaptım canım ama öyle bir pis koktu ki akşam kokudan duramadık öğleden akşama kokmuş pamuk
(25,224 puan) tarafından
Hiç kokmuyo benimki valla dogdugundan beri 1 kere ıslak mendil sürmedim 15 aylık olcak hala pamuk yaparım. Günlük 10 tane koyuyorum her sabah akşama kadar yetiyo hiç kokmaz. Hangi pamugu alıyosun ki normal bebek pamugu değil mi onlar kokmaz genelde ben e bebeğinkini kullandım baby me çok güzel sipariş vermek ikidebir Zor oluyo diye bıraktım sonra marketten ipek marka aldım en son şoktan bu dediğimi aldım çok kullanışlı
(131 puan) tarafından
İşyerimin yanında bim var bimden aldım bebek pamuğu canım
(25,224 puan) tarafından
Biminkini de kullandım canım ilk başta hiç koku olmadı bilmiyorum
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ben baby turco alıyorum canım 3lü olarak indirimde denk geldikçe alıyorum. En son 3lüsünü 7tl ye almıştım. 
tarafından
Şu anda takip edemem bitmiş farketmediö bile tüh yaa
(2,705 puan) tarafından
Ben genelde marketten alıyorum. Hakmar a geliyor.
0 oy
(818 puan) tarafından
Kiz koy suyun altina yıka :) bimde jenny willy var 3lu fiyatida uygun cnm ondan al 
tarafından
Ahh cannoşum ben nerde pratik şeyler var ona yöneliyorum çünkü 3 tane çocukla aşırı zor oluyo herşey
(818 puan) tarafından
Oyle dedigime bakma bende pratik ne varsa onu yapiyodum napican bas etmek zor ben bi taneyle zor basediyodum simdi bu buyudu ikinci geliyo bende bimden alip stok yapiyorum islak mendil falan iyice pahalanmadan
tarafından
Al alabildiğin kadar yoksa güç yetmez
(818 puan) tarafından
Aynen cnm elimde para oldukca aliyorum
0 oy
tarafından
Önlem kullanıyorum canım çokta memnunum 2 kızımı onunla büyüttüm
tarafından
Kız tanesi kaç tl de hele
tarafından
Kız 24 paketi 100 TL her biri 90 adet
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın olsun bacım. Birde 2 bebe. Ben pamukla siliyorum altını ya bilmiyorum ne kadar oldu. 
tarafından
Ayy bu halk ne edecek bu pahalılıkda cidden acıma yok
(10,874 puan) tarafından
Aha bak buraya yazıyorum özge dediydi dersiniz nefes alma vergisi gelecek
tarafından
Haklısın gelir özge gelir emin ol gelir
(10,874 puan) tarafından
Daha biz alırsak suriyeli Afgan nerde aç varsa daha götümüze bile vergi gelir.
0 oy
tarafından
Ben molfix izotonik sulu mendil kullaniyorum pahalı gerçekten 8 tl 
tarafından
Hee kızz anammm
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Uni baby a101de indirme girmişti  kaç ay önce stokllamıştm ben baya var hala kasıma kadar götürür bizi :) 
tarafından
Benim bitmiş farketmedim bile yaaa
0 oy
(48,620 puan) tarafından
biminkinden memnunum yikayip kullaniyorum bezden kurtulduk ama hala buyuk tuvaletinde onu kullaniyoruz
tarafından
Bimde Jenny wliymi kız
(48,620 puan) tarafından
evet en guzeli o havlu gibi digerleri sleepy falab beğenmiyorum m baby turcoda güzel yikamayinca pisik yapiyo
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Molfix izotonik sulu ıslak mendil kullanıyorum çok güzel kokusu yok köpüklü değil diğerleri gibi fiyatı 6 TL falan ama bebegimden değerli değil para herhangi birini kullanamam :( ucuzunu değil bence iyisini araştırmalısın
tarafından
Slepy pişik yapmıyo bitek oda pahalı :/
(2,091 puan) tarafından
Ben sleepyi sevemedim ya köpüklü gibi geldi Molfix havlu gibi daha çok tavsiye ederim
0 oy
tarafından
A101 se 4 lusu 24 tl ye ve 101 tane bir paket bir bak istersen canım 
tarafından
Mendivayı diyon demi bi bakacam
0 oy
tarafından
A101 in mendili hem kaliteli hemde ucuz rahime hemde daha bereketli diğerlerine bakarak ben bi onu bide bebeland i kullanıyorum ikiside güzel 
tarafından
A101 den bakacam inşallah pişik yapmaz
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bimden bakabilirsin abla. Bu arada sleppy yeşil olandan kullanıyor oğlum ne kadar olmuş fiyatı toplu alıyorum ben 1 ay oldu alalı şimdi ne kadar
tarafından
117 tl diyo ama indirim sözde 12 lisi 72. 99 pehhhh
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Önlemde guzel kuzum turcoda ama n ucuz kaldiki 
tarafından
Valla hiç bişey kalmamış ucuz
0 oy
(520 puan) tarafından
Ben sleepy kullaniyorum zaten buyukya ikiye boluyorum birini daha cok gidiyor allah yardimcimiz olsun hersey cok pahali biz 1 cocuga yetisemiyoruz allahim bol bereket versin evinize rahimecim
tarafından
Amin gülüm çok zor bunu en iyi ben bilirim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 451 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 397 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
26 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 167 göst.
31 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu

379,068 soru

11,345,957 cevap

34,812 kullanıcı

...