0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (301 puan) tarafından

Primolut kullancam ama adetim 2 3 gun one geliyor normalde ama su an bel agrisi falan var velhasıl ne zaman olucagimi bilmiyrm ne zaman kullanmam gerekir sizce kullanan var mı aranızda 

2 Cevaplar

0 oy
(1,826 puan) tarafından
Kacıncı gunu ne zaman kullandgmı bıkmıyorum seneler evvel tatile giderken kullandım ama bın pısman oldum agrı sancı baskı her seyyy adet olup sadece gezsem daha iyiydi 
(301 puan) tarafından
Her ay bin beter sancı cekiyrm bu koymaz herhalde bana diye dusunuyrm bilemedim tabii :)
(1,826 puan) tarafından
Benm de agrısız gecöez ama o Baska bıseydı ya karnın patlıycak gıbı oluyo baskı oluyo aşağı dogru ıkı buklum kaldım
-Reklam-
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Ben olmam gereken gunden 1 gun evvel kullanmıştım seneler evvel. Bin pisman oldum. Balayimdaydim döndüm ilaci biraktim asiri derece kanamam oldu acillik oldum
(301 puan) tarafından
Her ay bin beter sancı cekiyrm bu koymaz herhalde bana diye dusunuyrm bilemedim tabii :)
(2,962 puan) tarafından
Bence normal adet ol daha iyi canim. Bende her ay yerleri kaziyordum elimle sancidan ama o zaman ki agrimi halsizligimi tarif bile edemem
(301 puan) tarafından
Gozum korkuyor ama tatile gidicez baska da firsatm olmck denize grmek icinn oglumla sirf vakit geciriyim denizde diye yani
(2,962 puan) tarafından
Anladim canim sen bilirsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 66 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mimozacicegim (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kubra_16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.

379,277 soru

11,352,733 cevap

34,825 kullanıcı

...