0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
Spiral taktırıcağım kızlar da randevu alıp mı kadın doğuma gitmem lazım nasıl yapacağım bilmiyorum ilk defa taktıracağım cuma günü oğlumun randevusu var gitsem takarlar mı acaba yoksa adeti mi beklemek gerek doğum yaptığım zaman bilgi vermediler 

5 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Adetliyken takarlar genelde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Adet olduğun zaman rahim genisliyormus daha rahat takılıyormus canm ben de öyle duydum
(2,479 puan) tarafından
Randevu alıp gitmek mi gerekiyor acaba gitsem direk takarlar mı
0 oy
tarafından

Bence ilişki olmadan taktırın doktora da diyin lohusalıktan çıktığım gibi geldim tertemizim :Dhemen tak diye hani hiç ilişki olmadı derseniz takar bence 

0 oy
(13,659 puan) tarafından
Ay bız de 22 olduk yesiiiiim :D dogurduk resmen inanamıyorum:D ben bugün yeni 38+0 olmam lazımdı:D
(2,479 puan) tarafından
Çok şükür kuzum vallahi bende şimdi onu düşünüyordum nasıl doğuracağım diye düşünürken doğurdum üstünden birde 41 gün geçti diye hala inanamıyorum kendime titreye titreye gittim hastaneye o kapıdan çıkarken nasıl korkmuştum halbuki hayatımda en çok korktuğum anı atlattım şaka gibi :)
(13,659 puan) tarafından
Ahahaha bn de ben deeee.
Doğumdan çıktım. Görümceme dedim ay rüya degl demi bı sjsjsjjs
(2,479 puan) tarafından
Bu arada senin bebek nasıl toparladı mı biraz erken doğdu değil mi
0 oy
tarafından
tecrübeli sayılırım 3.taktırışım 2 sene oldu en son takılan 

adetliysen hemen takılır 40 çıkmış zaten

adetsizsen gebelik testi yapılıp öyle takılıyor 

kadın doğum yada aile planlaması takar 1 hafta ilişki yasağı olur.1 ay sonra kontrole çağırırlar

hiç korkmana gerilmene gerek yok acıtmıyor ilk aylar aşırı kanama uzun süren günler olabilir ağrı sancı olabilir bünye meselesi olmayabilir de..ilk aylar da ağır kaldırma kaydırabilirsin
(2,479 puan) tarafından
Şuan kanamam yok direk kadın doğuma çıksam olur mu acaba yoksa randevu alıp mı gitmeliyim ama şöyle bir sıkıntımda var maalesef dün ilişki oldu
tarafından
adetli değilsin test yaparlar cnm randevu ile gitmelisin
aile planlaması randevusuzdu ben gittiğimde pandemi nedeniyle randevulu olabilir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 63 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 149 göst.
0 oy
5 cevap 166 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu