+1 oy
896 göst.
Diğer kategorisinde (2,807 puan) tarafından

Valla ben sevmem :d

image

35 Cevaplar

0 oy
(11,038 puan) tarafından

Ben misafir severim, aileden gelme alışkanlık :) sağolsun eşim de misafir varken elinden gelenin fazlasıyla yardımcı olur hatta benden çok çalışır:) ama eşim evde değilken misafir ağırlamak 2 çocukla hakkaten zor oluyor, yine de olsun Allah misafir yokluğu göstermesin. Misafir berekettir :)

(2,807 puan) tarafından
Belki de canım, sohbet etmeye insan lazım ama kimse beni adam yerine koymuyor zaten :)
(11,038 puan) tarafından
Bak ya deme öyle o kimseler bi halt bilmiyorlar demek ki
(2,807 puan) tarafından
Hepsi yılan çıktı canım, muhabbetim de iyidir aslında ama neden böyle oluyor anlamadım bir türlü
(11,038 puan) tarafından
Sen onları görmezden gel canım boşver geçmişe takılma. Allah seni de beni de iyilerle karşılaştırsın:)
(2,807 puan) tarafından
Amin bitanem, hepsi yılan çıktı zaten hayatımız da yoklar. Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın :)
-Reklam-
0 oy
(4,642 puan) tarafından
Misafire bağlı, sevdiğim insanlarsa severim :)
(2,807 puan) tarafından
Sevmediğin insan evine gelemez zaten herhal de dimi canım? :)
(4,642 puan) tarafından
Öyle de akrabaysa belki gelebilirdi diye düşündüm, gerçi zaten gurbetteyim akraba da yok eşiminkiler dışında :D
(2,807 puan) tarafından
Ayyy benden uzak dursun yılanlar :d
0 oy
tarafından
Ben de çok severim ama haberli geleni..
(2,807 puan) tarafından
Habersiz gelen daha bir sinir bozucu oluyor
tarafından
Ailem bile olsa hoşuma gitmiyo..gelen misafiri dört dorluk ağırlamak isterim her zaman .evde şeker olmazncay olmaz bisiy kalmaz musyait olmam..o yüzden cat kapı misafir hoşlanmam..bir ara kayinvaldem nvalden bizde kalıyordu.arkadasi vardı cat kapı habersiz geliyodu bir saatlerce oturuyodu..eşim.birmkac ke denk geldi.habersiz gelmesin bu eve diye..oda sevmez
0 oy
tarafından
Ben misafiri çok seviyorum en çok da yemekli misafiri yoruluyorsun evet ama gününde mükemmel geçtiyse bence bir sıkıntı yok:)
(2,807 puan) tarafından
Benim evime çok gelen olmuyor zaten canım ama görümcem eltim geliyor arada onlar da başım gözüm üstüne, arkadaşlar falan olunca bunalıyorum valla hiçte sevmem
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Bende sevmem ya çok yoruluyorum inan
(2,807 puan) tarafından
Kız biz iftara arkadaşları çağırdık çağırmaz olaydım, bir daha da tövbe ettim o kadar kalabalık insan istemem
(3,159 puan) tarafından
Bende nasıl hızmet edeceğimi şaşırıyorum kendimi nasıl hırpalicamı bilemiyorum peşlerinden temizliği de cabası aman aynen nerde çokluk orda bo..k..luk :-)
(2,807 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım
0 oy
(472 puan) tarafından
Ben çok severim her gün misafir gelsin isterim  eşimde çok sever 

Daha misafir kapıdan çıkmadan ne zaman gelirsiniz deriz  o derece severim 

Hiç üşenmem  
(2,807 puan) tarafından
Ne güzel canım, ben hiç sevmem
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Bende sevmem ya çok yoruluyorum inan...çç
0 oy
(2,457 puan) tarafından
Bende hiç sevmem bende oğlak burcuyum Cok soğuk bı yapım vardır cekingenim çok 
(2,807 puan) tarafından
Aynı ben de öyleyim gülüm, bir ortama alışmam lazım ama insanlar benimle sohbet etmiyor genel de. Ben mi bir sorun var anlamıyorum, sevmiyorum yaaa
(2,457 puan) tarafından
Kız geçen görümceme gittik tatile neyse o gün denize gittik görümcem diyo ne bu sınır çok sinirlisin ee napayım yapım bu bide öyle deyince çok sinir oluyorum ya yapım bu rahat bırakın bi insanı
(2,807 puan) tarafından
Yok anam illa soracaklar ne olduğunu meraklı Melehatlar, ben iftara çağırdım arkadaşları (tabi şimdi görüşmüyoruz yılan çıktı hepsi) çağırdığıma pişman oldum. Daha da kimseyi çağırmam ki zaten hepsini şutladık, biri hariç ama en sinir olduğum şey benimle konuşmuyorlar yahu adam yerine koyulmuyorum. Sevmiyorum vallahi
(2,457 puan) tarafından
Kız al bendende o kadar bizde görümceme gidince öyle kimse konusmuyo benle sonra ne bu sınır hiç gülmuyon diyolar ee kimse konusmuyo benle bende yabancı gibiyim
(2,807 puan) tarafından
Benim arkadaşlar yapardı onu, görümcem eltim gelse keşke her gün
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Davetsiz geleni hıc sevmem ama kendisini sevmediğimden degil ıyı agırlayamamk falan basıyor beni o kosturma planlı olsa da dort dortluk agorlasaydım diye trıplere gırıyorm
(2,807 puan) tarafından
Her şeyi ayrı bir zahmet valla
0 oy
tarafından
Misafir ewin bereketidir baş üstüne iyi yada kötü benim ewimi demiş gelmiş derim 
(2,807 puan) tarafından
O da güzel canım
0 oy
(458 puan) tarafından
Davetsiz yada habersiz olmazsa buyursun gelsin çocuk yeterince dağıtıyor iş yaptırmıyor valla karnım burnumda bu ara kimseyi istemiyorum desem yeridir   sıcakta çekilmiyor kimse gelenede gelme demem demedim hiç yinede 
(2,807 puan) tarafından
Sıcakta hiçbir şey çekilmiyor ki canım
(458 puan) tarafından
Lohusalıkta hiç çekemem valla inşallah kimse gelmez :)
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Çok severim pandemi olmasa keşke kalabalık sofralarda buluşsak yine..
(2,807 puan) tarafından
Tam tersiyiz kız
(5,736 puan) tarafından
Canim yabancı insan gelmez  bana bellidir çok nadir ama büyük burunlu havadan atan insanları bende istemem
(2,807 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından

Sevdiğim insanlari herzaman misafir etmeyi cok severim onun disinda sevmem:woot:

(2,807 puan) tarafından
Ben de valla :D
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Doğruya doğru ben sevmiyorum. Özellikle de yazın sıcaklarda :unsure:

(2,807 puan) tarafından
Ay sorma, hiç çekilmiyor
0 oy
(65 puan) tarafından
Bn severim misafir her şey yemek içmek değil ya eşimde ilk evlendigimizde pek yardım etmezdi ama şimdi bn sererim o toplar ne zmn olursa olsun çok şükür zaten pasta börek yapsın istemem kendim yapmayı severim komşulara bile gidip yapıyorum sevdiğim bir şey temizlik de hergun yaptığım şey psikolojik olarak bni yormasinlar yemek aş temizlik pasta börek kim istese yaparım istemeden de yardım ederim misafir de bulduğundan memnun olan kişi olsun bna bn kimseye gidince hazırlık beklemiyorum bna özel
(2,807 puan) tarafından
Ne güzel canım, ben de tam tersi hiç sevmem
(65 puan) tarafından
Herkes bir değil tabiki herkes sevmek zorunda değil sevmemek zorunda da değil bn alışık olduğum için sanirim

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 430 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 211 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,255 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 621 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 345 göst.