0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kizlar yks açıklandı ama ne yaoacam acaba puanım yeter mi okumaya anlayan varsa yazabilir mi  ya da daha ince okuyan

206 puan aldim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
kaç puan aldın ki
tarafından
Hiç çalışamadım ben sadece denemek amaçlı girdim 206 puan
-Reklam-
0 oy
(290 puan) tarafından
Puanın yazarsan yardımcı olabiliriz yazmadigin için ne istediğini anlamadım ben tam olarak
tarafından
206 puan aldim
(290 puan) tarafından
Açıköğretim istiyorsan Eskişehir Anadolu üniversitesi veya Erzurum Atatürk üniversitesi olması lazım onları yaz Google a taban puanları diye arat. Bölümlerin karşısında taban puanları yazıyor o puanlara göre tercihini yapabilirsin. Bu puanla bir yere yerleşebilirsin diye düşünüyorum. Yalnız yerleştirme puanına bak ham puanına değil.
tarafından
Tamam canım teşekkürler
0 oy
tarafından
Ben de 246 puan aldım bnde çalışmadım ama açıkta güzel bölüm yok ki şimdi aç googleyi 2 yıllık açık öğretim fakültesi bölümleri yaz çıkıyor bölümler
tarafından
Siz hangi bölümü yazacaksınız bende kararszm
tarafından
İlahiyat yazayım dedim ama arapça dersi.var ve dersler çok zor çocuk gelişimi yazsam boş.bi.bölüm bir cacık olmaz onun dışında da mantıklı bölüm göremedim ben hep tuhaf tuhaf bölümler var
0 oy
tarafından
Yerleştirme puanın mı 206
tarafından
Evet canım
0 oy
(945 puan) tarafından
Canım bence hiç çalışmadan iyi almışsın ama, bir daha çalışarak gir bence sınava bu puanla iyi bir bölüme girmen zor. Hangi bölüm istiyorsun mesela
tarafından
Tibbi dokümantasyon ve sekreterlik istiyorum canim ama bu puanla gelmez sanirim

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
7 cevap 128 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prenss Annesi (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 266 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.