0 oy
714 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar 

Arada görüştüğüm bir arkadaşım var daha doğrusu komşum bana mesaj attı 1 saat öncesinde mutfak fotoğrafını atabilir misin diye

Ben de sordum doğal olarak dan neden istediğini şehir dışında olan bir arkadaşına kendi mutfağıymis gibi atacakmış 

Yalan söyleyeceğini belirtti yani ben de başkasının eşyası ile neden bu kadar övünüp gösteriş yapma çabasındasın şehir dışında olan arkadaşına bu tür yalanları konuşa biliyorsan bana neler söylemezsin belirli bir süre görüşmesek daha iyi olur dedim sonra mesajlaşmayı kestim 

Yalan konuşması açıkçası hoşuma gitmedi Bir de gösteriş yapması 

Sonra mesaj atmış sonuç olarak sürekli yüz yüze geldigim bir arkadaşım değil senden başka hiç kimse bilmiyor zaten neden bu kadar sert çıkıştın diye görüldü yaptım cevap vermedim sonra

Sizce yaptığım mantıklı mı karışmayıp fotoğraf atsamıydım yoksa tersleyip görüşmek istemediğini belirtmem iyi mi oldu 

22 Cevaplar

+2 oy
(12,513 puan) tarafından
Bence çok iyi yapmışsın 
tarafından
Aynen ama anı oldu biraz çıkışım ama bence hak ettiğini düşünüyorum ikiyüzlülükten başka bir şey değil bu görüşmesek daha iyi olur bence
-Reklam-
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Bnce düzgün bi dille uyarip yaptiginin yanlis oldugunu soleyebilirdin yani arkadasligini bitirmek çözüm degil..cok yakin arkadaşın olsa zatn arkadasligini bitirmek yerine uyarırdin yani hemn kestirip atmazdin..sana da bahane olms gibi geldi bna
0 oy
(9,290 puan) tarafından
Ahahaha ani çıkışmışsn ama haklısn mutfağnı merak ettim :D
tarafından
Biraz ani oldu ama hak ettiğini düşünüyorum sonuç olarak başkasının eşyası ile gösteriş yapmak hiç güzel değil Allah bilsin benim evimden gittikten sonra ne düşünüyor
(9,290 puan) tarafından
Aynn oyle
tarafından
Kız benim mutfakta normal herkesin mutfağı gibi :))
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Çok tuhaf gercekten benim bir arkadasimda oyleydi benim evime gelince sürekli resimler cekerdi kendi evi gibi hatta bir kez bana dedi ki ailem gelecek evimi hic gormediler senin evine gelsinler benim evim gibi göstereyim dedi kabul etmedim 

(2,375 puan) tarafından
Onu da diyormus zaten esiyle benim esimi surekli kiyasliyormus iste sen onun kadar olamadin vs vs  kocasida kızmış git o zaman ali abi senide alsin demis bunuda kendi diliyle soyledi
Dedim ki Allah askina konusacak konunuz mu yok neden sürekli bizi konuşuyorsunuz
tarafından
Ayy ne kadar ilginç insanlar var ya. Post sahibinin komşusunun isteği şuan baya normallesti gözümde:))
tarafından
Ahahah masum geldi dimi birazda olsa
(2,375 puan) tarafından
He valla onunki bunun yaninda hafif kalıyor
(65 puan) tarafından
Yuh ya ne biçim insanlar var  bir yaşıma daha girdim
0 oy
tarafından
Burdada oluyoya internetten bulup kendi evi gibi altını gibi paylasiyolar 

Tavrina gelirsek sadece olmaz diyip tepkini belli edebilirdin arkadasligi bitirmek gorusmemek bana sacma geldi 
tarafından
Ya tavrini ona gore alirsin baktin hosuna gitmiyo sonrasinda yol verirsin belki sonrdan pisman olmustur o hareketine
tarafından
Pişman olursa sonra dan mesaj atabilir belki önünü kesmeseydim karışmayıp fotoğraf çekip atsaydım hem kendi yalan konuşmuş olacaktı hem de bir daha belki bunu defalarca tekrar yapacaktı
Yalan konusunda ne kadar rahat olmadığımı da öğrenmiş olduk bence en mantıklı şeyi yaptım
tarafından
Ozaman tamm seni alinca yalan demeyecem :)
tarafından
Yaaaa garın gurban saaaa:))))
tarafından
Ahahhaha manyak :) ulan bizi baska bisi sanacaklar senin yuzunden vallaha etmeeee:)
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Mitoman herhalde arkadaşın. Fotoğraf atmamakla iyi yapmışsın. 
(14,036 puan) tarafından
Hastalık mı?
tarafından
Atmadım canım direkt ağzının payını verdim Bir daha da cevap yazmadım
(4,589 puan) tarafından
Aynen yalan söyleme hastalığı Ggyk.
İyi yapmışsın Ebru...
tarafından
Sağol aşkım :)
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Diline sağlık çok güzel haddini bildirmissin
tarafından
Sinir oldum kız yemin ederim ama hak etti gerçekten
0 oy
(83 puan) tarafından
Çok mantıklı hareket etmişsin öyle insanlardan uzak durmak gerek bugün başkasına yarın sana ne olacağı hiç belli olmaz. Bir insan yalan soyleyebiliyorsa rahatça herşeyde yapar o yalanıyla 
tarafından
Tam olarak bunu düşündüm canım o yüzden belirli bir süre görüşmesek iyi olur dedim zaten anlamıştır yaptığı çok yanlış ama o arkadaşına yalan söyledikten sonra bana ne yapacağı belli mi olur
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Helal olsun sana, herkes senin gibi dogru tepki veremezdi
tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
(65 puan) tarafından
Bnce de iyi yapmışsın ufak şeyler için yalan söyleyen insanlar her şey için yalan söyler çok tehlikeli mutfak ya tobe tobe nedir yani 
tarafından
Aynen kuzum bende ona sinir oldum
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İnsanlar kendinin olmadığı şeyi nasıl onunmus gibi göstermek ister.. insan neyse o olmalı özünde de sözünde de. Sen iyi yapmisisn
tarafından
Aynen askk çok sağol:)
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Helal olsun sana kızzzz sormadan bu mesajı yazdığın için yapman gereken bu kuzum 
tarafından
Sağol kuzum zoruma gitti insanlı essek yerine koyması ❤️
0 oy
(5,134 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım 
tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(2,466 puan) tarafından
Gayet de iyi yapmışsın öyle arkadaştan hayır gelmez
tarafından
Aynen canım
0 oy
(2,291 puan) tarafından
En azından sana dürüst olmuş ☺
tarafından
Bence böyle bir sert tepki beklemiyordu :)
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Bence net ve yerinde olmuş. İyi yapmışsın haklısın. İnsan güvenemez
tarafından
Aynen canım
0 oy
(48,758 puan) tarafından
neden kendi mutfagindan utaniyo bide ne alaka mutfak resmi
tarafından
Artık nasıl bir konuşma yaşadiysa arkadaşı ile mutfak fotosu istedi
0 oy
tarafından
Doğru olanı yapmışsın 
tarafından
Aynen aşkım :)
0 oy
tarafından
Arkadaş da iyi açık sözlüymüş hayret başkası olsa merak ettim at diyip keklerdi seni 
tarafından
Merak ettim diyemez çünkü evime gelip evimi gördü.
Ona bu şekilde tepki vereceğimi tahmin etmediği için açık sözlülük yaptı bence
0 oy
tarafından
Ahaahh cok iyi demişsin :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 415 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy