0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızım 4 buçuk yaşında evin ikinci torunu ama kaynanamla birlik duruyorum diye evin ilk torunu diyebilirim ikincixde 5 hafta sonra aramızda inşallah. Sorum ne biliyo musunuz dışarı çıkıyoruz 5 dakikası yok çoğu şeyini ağlayarak yaptırmaya çalışıyor sürekli telefon istiyor çoğu zaman laf dinlemiyor böyle çocuğum bı tuhaf oldu değişti adeta eskiden olsa ne dersem hemen yapardı ederdi şimdi resmen bana kafa tutuyor. Evin tek torunu olduğu içinde çoğu yerde simartiliyor. Bazen sırf bu yüzden bı yere bile gitmek istemiyorum. Mesela anneme gidiyorum bayılır annemin yatak odasi ayna önünü karistirmaya makyaj ürünleri var diye takı toka bilmem neler kız kardeşimin odasinda bilgisayarı kitapları çizim cetvelleri falan babamla maç yapar ortada vurmac oynar çok seviyor oraya gitmeyi ordada burdada bir dediği iki olmuyor bende istediğini yapmadım zaman nerdeyse sinir krizi geçircek ağlıyor kendi kendine bağırıyor böyle bı değişik oldu son zamanlarda hele bı yere gidicem zaman kıyafetini kendi secicekmis o abla oluyormus artık ayy napcam bilmiyom hiç yaa çözümü bilen varsa vallaha uygulucam söz 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer :) bizde öyle malesef 
tarafından
Kız vallaha birde hepsi yetmiyor gibi geceleri de yanımda yatıyor eşim az bı yaklaşsın sanki anlıyor hoop gözlerini açıyor hemen vallaha eşim demeli diğer çocuk olmadan ilişkiye hasret kaldık :D
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Ayy hep büyüklerin yüzünden oluyor işte. Benim büyük kızımda öyle sürekli mizmizmiz. Kendi annemle babam şımarttılar hep 
tarafından
Vallaha nereye gidersem hep öyle kaynanamlar öyle birde evde 3 görümcem var onlr daha beter. Annemlere giderim öyle eşimin amcasına falan giderim onlarda aynı kendi teyzemler falan anam nereye gidersem gideyim çocuğun bir dediği iki olmuyor birde yarım konuşuyor bazı kelimeleri onlarında hoşuna gidiyor diye hepten siyirdilar bu ara hepsi:D
0 oy
(225 puan) tarafından
Ben de 2.ye hamileyim ve 4 yaşını 4 ay gecmis kizim var ama bu yasinda cok degisti bizde de babaanneyle büyüdü ama boyle degildi sanki erine baska bir cocuk geldi bilmiyorum.
tarafından
Ya aynı sorun inan bizdede var şuan hesapladım benim kızımda 4 yaşını 4 ay geçmiş Mart doğumlu oda :)) Ama inan ki beni çok yoruluor ev işleri onun pesinin işleri yemek çamaşır bulaşık bilmem ne derken ayaklarım ağrıyor sürekli artık bedenimi tartmiyor ayaklarım :(
0 oy
tarafından
Sabah migrenim tuttı diye post açmıştım bu yüzden :D daha dün yolsa katılarak agladı yolda nefesini de toparlayamadı aglayarak yaptırmak için parka parka
tarafından
Vallaha benimde psikolojimi bozdu gerçekten yani evdekiler de artık bazı huylarindan şikayet etmeye bile başladılar:zd
tarafından
O şımartılmak işde doktor bize bırak aglasın çık odadan illaki susacak demişti
tarafından
Anam odadan çıksam ne yazar elinde bişey varsa atar baktı ki bende tık yok bu sefer de gelir annecim özür dilerim sen bnri affettin mi der gelde affetme yani anlatirim derim botle böyle yapma bunlsr ayıp kimle senle oynamaz etmez diye tamama der 2 saat sonra hooop tekrardan :D
tarafından
Allah canlarını sağ etsin tek de şımarsnlar :))
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Valla ayni delircem 5 yasinda ve laf geciremiyom arkadasa 
tarafından
Ahahahahahah bizde aynıyız bizde :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 782 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu

378,314 soru

11,323,298 cevap

34,774 kullanıcı