0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
....m.............

5 Cevaplar

+1 oy
(5,736 puan) tarafından
Eşin az yesinde hizmetçi tutsun..sen alıngan falan değilsin gayet fedakarsin ama esin hic birşeyden hoşnut değil
(5,736 puan) tarafından
Erkeklerin hepsi aynı düşünmez kuzum tamam herkes farklı ama bu eziyet etmeyi seviyor kendini komutan falan mı saniyor. Bizim kalbimiz Taştan değil bütün yük kadınların omuzunda sonra onu eksk yapiyorsun bunu kotu yapıyorsun ee mübarek yardım et yüküm hafiflesin daha çok verimli olayım
(5,736 puan) tarafından
Zaten böyleleri evde aslan dışarda kedi olur sözünu kime geçirirse ona eziyet eder
-Reklam-
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Sen de susuyo musun 

Cevabını yapıştır valla pabuç birakma cok biliyolar her şeyi... kahvalti bulmus ta iyisini kötüsünü sorguluyo kizim 2 yasina gelecek dogdu dogali kahvalti hazirladigim sayilidir...
(2,291 puan) tarafından
Kiz hic de kırılma valla benim eşim bana neler neler diyo duysan :D
Hiç umrumda değil işe gitti simdi de oh kafam rahat :D defol git diye uğurladım kendilerini
(2,291 puan) tarafından
Bilmiyorum ama bi sey duymuştum cok mantıklı geldi patron is yerinde çalışanına nasil davranirsa calisan da karisina oyle davranirmis patronlarından huy aliyo olabilirler.
tarafından
:D idolümsün
tarafından
Bircis
(2,291 puan) tarafından
Niye kız :D
0 oy
(4,639 puan) tarafından
Ben olsam bende alınırım. 
(4,639 puan) tarafından
Aksi biri belli ki. Cevabını ver sende...
0 oy
tarafından
Canim bi tartisma oldu da hala kizgin doye olabilirmi
(2,291 puan) tarafından
Yok genel hali bence aksi birine benziyor
0 oy
(663 puan) tarafından
Tavrını ortaya koy koyki laf söylemeden önce 2 defa düşünsün 
(663 puan) tarafından
Tutarlı olursan farkeder ne bu tavrın bi derdin varsa direk söyle diye ikaz et sürekli sürekli azarlaması hoş değil
(663 puan) tarafından
Sen yine aynı diye bırakma kimse kimseden üstün değil

İlgili bir soru bulunamadı

396,346 soru

11,855,814 cevap

35,949 kullanıcı

...