0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar babam gelmişti kucağına verdim resim çekindim attım kızım ayağını diğer ayağın üzerine atmış foto ya gelecek olan bebek de kız olur dediler sizce :) inanan varmı böyle şeylere 

image

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bizdede kardeş istiyor derler:)

(673 puan) tarafından
Aynen kardeş istermiş
tarafından
Aynen ama inanmam ben öyle şeylere:))
(673 puan) tarafından
Laf olsun diye demişler herhalde :)
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Tabiki inanmıyorum :) Rabbim analı babalı büyütsün çok tatlış görünüyor :)
tarafından
Sağol teyzesi aminn :)
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Yav sen daha yeni dogansin o limonlu kıyafetini açık gobusunu yiyim maşallah sübhanallah kuzuma
tarafından
Sağol teyzesi :)
0 oy
tarafından
Kız olur oğlan olur bilmiyorum da bebek böyle ayak ayak üstüne atarsa kerdeş istiyor derler bizimkilerde "D maşallah minnosa pek susulu
tarafından
Kokoş olsun ki kıza benzesin yoksa erkek gibi :)
tarafından
Yerim onun tipini :))
0 oy
tarafından
Tüm.bebekler yapar o hareketi o zaman herkes kız doğururdu.
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Bizdede kardeş istyor demek 
tarafından
Hemen arkasına kalırım diye korkuyorum acikcasi
0 oy
(87 puan) tarafından

Canm bizdede cocuk oyle ayak ayak ustine atarsa arkasi yakin demekmis:Dbenim kizim hep atiodu 5 aylik hamileyim simdi komsumunda kizi vardi ayak ustine atardi boyle annem dedi arkadasi yakin bu cocun dedi yok tòvbe den istemiom daha cok erken dedi sonraa hamile olduguni ogrendi banada hurafe gelio ama burda hep tutar ve oyle derler

tarafından
Peki senin cinsiyeti ne :) Allah bağışlasın canım rsbbim nasip ederse tabiki olur ama ins önce olmayanlara versin :)
(87 puan) tarafından
Amin canm cumlemize 12 aylik kizim var canm simdide 5 ayligim doktor ilk erkek demisti dűn bidaha bakti kordonu oldugundan goremedi diger sefer bakacak insallah ama erkek demisti garantili:)Aynen canm Allah olmayanlara versin benim kiz simdi ayak ustune atio herkes dio bu cocun arkasi yakin die bende var bile diom;)
tarafından
Sen kaza ile hamile kaldin o zaman :)
(87 puan) tarafından
Yani kendimde istedimcanm:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 175 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
20 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 430 göst.
9 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ✔DelininBiri ✔ (762 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı

...